Arabanın tamponunu sürttüm

Pasta cila ile geçer yüksek ihtimalle. Bizim arabanın üzerine çatı düştü. Pasta cila attım bu tarz lekeler falan gitti de bazı yerlerde minik minik boyası gitmiş.

Hocam aksaray/merkez de olsaydınız size yardımcı olabilirdik.
İstanbuldaki aksaray olmaz mı hocam :) teşekkür ederim.
Pasta cila ile geçer yüksek ihtimalle. Bizim arabanın üzerine çatı düştü. Pasta cila attım bu tarz lekeler falan gitti de bazı yerlerde minik minik boyası gitmiş.
Geçmiş olsun size de. Evet uzun çizikler pasta cila ile gider gibi duruyor ama noktasal boya atmalar var grileşmiş.

Çizik için o para çok pahalı, + fotoğrafları kesin saklayın arabayı satarken psikopat çok fotoyu gösterirsiniz.

İstanbuldaki aksaray olmaz mı hocam :) teşekkür ederim.

Geçmiş olsun size de. Evet uzun çizikler pasta cila ile gider gibi duruyor ama noktasal boya atmalar var grileşmiş.
Oralar rötuş tarzı birşeyler düzelebilir muhtemelen. Bizim araba beyaz olduğu için rötuş daha kolay. Seninkinin rengi farklı rötuşu iyi yapmaları gerek.

Sadece pasta cila kurtarmaz onu, boya da gerekir yüksek ihtimalle. Çektikleri fiyat fazla, daha farklı yerlere sor.
Baya sordum ama minimum 500 gibi şuanlık.
Oralar rötuş tarzı birşeyler düzelebilir muhtemelen. Bizim araba beyaz olduğu için rötuş daha kolay. Seninkinin rengi farklı rötuşu iyi yapmaları gerek.
Evet gece grisi malesef renk. İlk arabam olduğu için boyayı ikinci planda tuttum.

Pasta cilaya bile gerek olmadan cizik giderici ile çok rahat temizlenir bunlar. Temizledikten sonra hasarın durumuna göre ojeyle bile ufak dokunuşlar yapabilirsin :D Benim araç beyaz, böyle nokta gibi demiyimde, yine toplu iğne başı kadar olan yerleri oje ile kapattım, gayette iyi oldu :)

Geri
Yukarı