Arabaya ilgisi olan arkadaşa hediye önerisi

yex_emre

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, araba, araba oyunu, CS, futbol seven, bilgisayarlara acemi de olsa ilgisi olan bir arkadaşım var ve doğum gününde çam sakızı çoban armağanı bir hediye almak istiyorum. Sizce ne alabilirim? Bütçem 300 TL. Maksimum 350 falan çıkabilirim.

Selamlar, araba, araba oyunu, CS, futbol seven, bilgisayarlara acemi de olsa ilgisi olan bir arkadaşım var ve doğum gününde çam sakızı çoban armağanı bir hediye almak istiyorum. Sizce ne alabilirim? Bütçem 300 TL. Maksimum 350 falan çıkabilirim.

Çakmaklık girişli ayak altı LED var Trendyol'da onu alabilirsin.

Hazır indirimdeyken:

Forza 4 veya 5I arkadaş alacak anlaştık onda, teşekkür ederim :D

Hot Wheels premium araçlara göz atabilirsiniz. Bir aralar macro Center'da çok güzel araçlar görmüştüm.

Hocam çok anlamıyorum hwlerden link atarsanız daha iyi olur.

Araba oyunu alabilirsiniz, telefonu için kılıf alabilirsiniz, CSGO skini alabilirsiniz, bilgisayarı için bütçe kapsamı ekipman alabilirsiniz, ve son olarak (aynı zamanda tavsiyem) ender veya benzersiz tasarımlı bir maket araba alabilrsiniz.

Çakmaklık girişli ayak altı LED var Trendyol'da onu alabilirsin.

Hocam link çok makbule geçer.

Araba oyunu alabilirsiniz, telefonu için kılıf alabilirsiniz, CS:GO skini alabilirsiniz, bilgisayarı için bütçe kapsamı ekipman alabilirsiniz, ve son olarak (aynı zamanda tavsiyem) ender veya benzersiz tasarımlı bir maket araba alabilrsiniz.

Hocam maket araba nereden bulabilirim :)

Geri
Yukarı