Arabayı galeriden aldıktan sonra çıkan masraflar için dava açılır mı?

Tüketici hakem heyeti miktar yönünden görevsizdir. İlk yoruma aldırmayın. Yapmanız gereken dava açmaktadır. Vakit kaybetmeden bir avukata danışırsanız doğru yönlendirilirsiniz.

Satıcının önerdiği experte gitmemek lazım aralarında anlaşıp bilerek yapıyorlar.
Bide servise değilde sanayide bilindik ustalara gidersen fiyatlar yarı yarıya düşebilir.

biz kendimiz expertize götürdük ama oradakileri de tanımıyorduk öyle gördüğümüze girdik

Araya sıkıştım Allahından bulsunlar ne diyelim araştırmaya yine de devam edeceğim

Olayın peşinden gideceğim ama pek ümitli değilim...

İlk önce bence arabayı bir yetkili servise götürüp sorunun tam olarak neden ve nasıl olduğuyla ilgili bir bilgi ve rapor alın sonra bir avukattan yardım alarak hukuki süreç başlatın ama maalesef bunlar hem masraflı hem zaman alıcı şeyler. Keşke bu kadar kredi masrafına girmeden önce galeriler ile ilgili araştırma yapsaydın pahalı yada ucuz 2. el araç galeriden vb. 2. el satılan yerlerden alınmaz alınırsa da değil güvenilir ekspertize üstüne birde yetkili servisinden randevu alıp arabayı birde oraya göstermek lazım. Kilometresi düşürülmüş filo aracı satmak galerici kardeşlerimizin 1. gelir kaynağıdır mesela. Beyaz Clio'lar, Egea'lar...

Bir kere dilim yandı artık asla yanaşmam . Fiat özel servisine gittim enjektör , egr değişmesi gerekiyor dediler. Yaptıracağım artık sonra satacağım zararına . Ne diyeyim hakkımı helal etmiyorum...

Bir kere dilim yandı artık asla yanaşmam . Fiat özel servisine gittim enjektör , egr değişmesi gerekiyor dediler. Yaptıracağım artık sonra satacağım zararına . Ne diyeyim hakkımı helal etmiyorum...
Yaptırıp satma bin bence.

Geçmiş olsun. Ben dava da açsanız çok bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Kaporta hasarı çıksa belki ispatlanabilir ama motor olunca durum değişiyor. Galeri ve ekspert firma şunu diyebilir;

Benim raporumda, sattığımda sorun yoktu adam aldı belki denemek için otobana çıktı arabayı zorladı vs vs. motor üst kapak contasını yakmış vb. şeyler söyleyebilir sizde bunu kanıtlayamazsınız maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…