Araç görseldeki şekilde muayeneden geçer mi?

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar GTI tampon alacağım. Fakat tamponun üst tarafı yani plakanın alt kısmınıda siyah renge boyatmayı düşünüyorum. Normalde ikinci resimde gördüğünüz gibi boyanıyor. Ancak ben ilki gibi yapsam muaynede çift renk tarzı bir saçmalık yaşar mıyım? Marşpiyel ön tampon eklerine falan sıkıntı çıkartıyorlardı çünkü renk farklılığından.

IMG_0899.jpeg

IMG_0900.jpeg

Bilmiyorum da o bölgeye kaplama yaptırmaya ne dersin?. Hem arabaya gereksiz 2. boya vurmamış olursun hem muayenede çift renk görünmez hem de gerektiğinde sökersin biter gider.

Sanırım muayne geçtikten sonra yaptırmam daha uygun olacak. Yani şunun kime ne zararı var renk konusunda bu kadar sıkı olmanın pek mantıklı yanını bulamıyorum.

Sanırım muayne geçtikten sonra yaptırmam daha uygun olacak. Yani şunun kime ne zararı var renk konusunda bu kadar sıkı olmanın pek mantıklı yanını bulamıyorum.

Yazılı kural olduğu için elbette bir sebebi vardır. Karbon tavanlı araçlar bile ancak kaplama yapılarak geçebiliyor muayeneden. Dediğiniz gibi en iyisi muayeneden sonra boyatmak.

Geri
Yukarı