Araç içi çakmaklık dönüştürücüsü

Efe 2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, benim evimde kablosu koptuğu için yıllardır kullanılmayan bir araç içi buzdolabı vardı. Bu buzdolabını şimdi fişe takarak kullanmak istiyorum. Hemen konuya gelecek olursak, benim evimdeki cihazın girişi ilk resimde olduğu gibi, 2. resimde ürün için sipariş verdiğim kablo var. Şimdi bana bu çakmaklığı USB yardımıyla veya direkt olarak prize bağlamak için bir kablo gerekli birçok ürün gördüm ama hepsinde ayrı şeyler yazıyor benim için doğru ürünü bulup en ucuz halinin linkini atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• tempImageWjTDtQ.png
    tempImageWjTDtQ.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 55
  • resim 2.jpg
    resim 2.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte aldığın kablo doğru. Ayrıyeten bir şey almana gerek yok. Bu kablonun bir ucunu buzdolabına, diğer ucunu da araç çakmaklığına takacaksın.

Eğer araçta değil de evde kullanmak istiyorsan da şunun gibi bir dönüştürücü alman lazım;

ben 220v 12v gibi ifadelere takıldım elektirikçi olmadığım için bilmiyorum benim isteğim prizin buzdolabını tamamen besleyebilmesi
Hocam sizdeki ürün araç çakmaklığı ile çalışıyorsa bu çevirici ile de çalışacaktır. Bu cihaz prizden gelen elektriği araç çakmaklığının verdiği değere düşürüyor.

Geri
Yukarı