Araç içi ses sistemi tavsiyesi

gurcan9970

Hectopat
Arkadaşlar araç içi ses sistemlerine bakıyorum ve ses konusunda bilgim olmasına rağmen tanıdığım ve güvendiğim markaların hiçbirini araç içi ses sistemlerinde göremiyorum. Tanıdığım markalara örnek; Sony, Sennheiser, Bose, Audio Technica, Beats gibi yani Premium markalardan bahsediyorum. Mahalledeki sanayici ustamız Pioneer marka sistem öneriyor ve internette JBL marka sistemler gördüm fakat anlamadığım şey sanki arabaların ses olayları farklı gibi. Bu ve bunun gibi markalarımızın araç içi ses sistemlerine el uzatmadığını düşünmek çok garip geliyor. Neyi soruyorum diyorsanız en basitinden bana bir şeyleri anlatmaya başlayabileceğiniz bir yerden sorayım.
Örnek veriyorum; Sony marka araç içi 20HZ-20KHZ sınırlarına bağlı kalmayan sistem oluşturabilir miyim? Sony olmazsa hangi markalarla yapabilirim. Yanlışsam düzeltin fakat Pioneer normalde bizim beğenip de baktığımız bir marka değildi haksız mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda bilgili kişilerin yardımcı olması iyi olur.

Evet, beklemekteyim. Çok merak ettiğim bir konu ve bilgi kaynakları kısıtlı, sanayici ustalarımızın kısa ve tek cevap olmalarından dolayı böyle bir konu açma gereği duydum.
Arkadaşlar konu her zaman güncel olarak kalacak benim için. İstediğiniz zaman konuyu tabiri caiz ise "hortlatabilirsiniz."

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı