Çözüldü Pioneer SPH-10BT ile Araç içi ses sistemi kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Koraynn

Hectopat
Herkese selam. Benim bir 2005 model Fiat palio aracım var. Yılların da vermiş olduğu hasar ve aşınmadan dolayı orijinal ses sistemleri artık çok cızırtılı ve tatminkar değil. Bu yüzden araca yeni ses sistemi kurmak istiyorum ama bana ne gerekiyor neler almam lazım hiçbir fikrim yok. İnternette ufak çaplı bir araştırma yaptım birçok terim vs. bir şeyler var. Hepsini ayrı ayrı araştırınca kafam karıştı ve yardım almak için sizlere danışmaya karar verdim. 2 ürün buldum internette bakınırken. Parasını hak eder mi yoksa daha iyisi var mı bu fiyata? Elimde TS-G1010F var Pioneer'dan 2 adet. Bunlar iş görür mü bu arada?
Bulduğum 2 ürün şunlar:

Alpine BBX-F1200 4 kanal 600 watt
Pioneer SPH-10BT

Son düzenleme:
Çözüm
Kullanacağınız teyp 4x50W zaten elinizdeki midleri halihazırda fazlasıyla besleyecektir. (midlerin Rms'i 30W) Amfi almanıza şu aşamada gerek yok gibi gözüküyor, fakat yine de kurayım hazır dursun diyosanız bunların yanına bir de kablo seti almanız gerekli.
Kullanacağınız teyp 4x50W zaten elinizdeki midleri halihazırda fazlasıyla besleyecektir. (midlerin Rms'i 30W) Amfi almanıza şu aşamada gerek yok gibi gözüküyor, fakat yine de kurayım hazır dursun diyosanız bunların yanına bir de kablo seti almanız gerekli.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı