Araç kaporta düzeltme

yecgaa_01

Decapat
Yer
Adana / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz önce talihsiz bir şey yaşadım park halindeki aracıma vurdular sizce tahmini masraf ne kadardır söyleyebilir misiniz?

Screenshot_2023-01-02-22-49-06-740_com.miui.videoplayer.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2000-2500TL arası, ama orijinali gibi olur bir de 3 hafta en az sürer kaliteli işçilik istiyorsan ayrıca usta rengini tuttursun söyle eskimiş beyaz olması gerekli.

Vurunca boya dökülür, düzeltsende güzel durmaz, araban eski modelse kafana takma dursun şimdilik öyle acelesi yok yapılır musait bir zamanda.

Para biriktir öyle yaptır şu anda yaptırsanda bir şey değişmez bu şekilde idare et eline para geçince yaptırırsın bir şey olmaz böyle bin dostum.

Bir de sanayide ustaları gez göster fiyat al hepsinden öyle hemen yaptırma en az 4-5 kişiye sor.

Dursun şimdilik öyle binde para biriktir bir de ustalara sor kaça olur diye gez güvendiğin adama yaptır indirimde yapar uygun fiyata dert etme orijinali gibi yaparlar sorun olmaz. Benim başıma daha beter olaylar geldi. Düzeltiyorlar ama yaptıracağım diye acele etme hem güzel olmaz hem de pahalı olur o maddi durumunu düzeltip öyle yap bir de araştırma yap.

Geri
Yukarı