Araç önü LED panel yazıda istenen yazıya nasıl geçilir?

frantic48

Decapat
Daha fazla  
Selam.
Kullandığım dolmusta araç cam onunce LED panel var 16 × 64 cm kayan yazı dönen yazı PC'den programla USB'den yukleyebiliyorum.
Su an kulandigim 2 yazı değişiyor 4 saniye.
Başka araçta gördüm tuş takmışlar bastıkça farklı yazı çıkıyor.

Bende kullandigim panele tuş koyup 4 adet yazı yazip her bastığımda istenen yazıya geçmek istiyorum. Bilgisi olan var mı program tuşu nasıl koyarım?
Yardımcı olacak varsa memnun olurum.

Tf S6U Tek Renk Led Panel Kontrol Karti var araçta güzergah yazısı için kullanıyoruz 2 yazı var dönerli yaptım 4 sn de değişip duruyor.........
Bu karta buton basit olarak 4 yazı yazıp tel tek bastıkça değiştirmek
Veya uk remota kumanda takip 1.2.3.4 sıra ile bastıkça değiştirmek..bu kart için uyumlu olurmu bilgisi olan varmi

Tf S6U Tek Renk Led Panel Kontrol Karti var araçta güzergah yazısı için kullanıyoruz 2 yazı var dönerli yaptım 4 sn de değişip duruyor.........
Veya uk remota kumanda takip 1.2.3.4 sıra ile bastıkça değiştirmek..bu kart için uyumlu olurmu bilgisi olan varmi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı