Araç tavsiyesi 45.000 TL

omc18

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaslar. Yeni bi arac alicaz insallah en fazla 45 bin TL civarinda az yaksin temiz olsun diye dusunuyorum. Citroen c elysee dusunuyordum. Kullanici yorumlarına bakinca sogudum Toyota Corolla yeni kasa astro düşünüyorum. Fakat icimden dizel jetta geciyor 2010 2011 1.6 TDI dizel tavsiye eder misiniz? Masrafli olur mu? Yardim lutfen Accent Blue Citroen falan guzel ama malzeme kalitesi vs vs berbat dediler. Renault Megane 2 kullaniyorduk. Maalesef arac kundaklandi 31 bin lira kaskodan aldik. Tavsiyeleriniz nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diger kriterler nedir? Mesela onceki aractan memnun olmadiginiz ve yeni aracta olmasini istediklerinizi belirtmeniz daha iyi yardim almanizi saglar. Dizel 2. El almanlar en iyi secenek olur.

45 bin TL civarında temiz 2011 jetta bulmak zor. Olanlar da genellikle sıkıntılı oluyor. Toyota Corolla güzel arabadır tavsiye ederim. 2005 Passat da güzel arabadır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı