Aracı Nedir?

@A 10 Thunderbolt ll O iş öyle olmuyor. Kimse kimseye kart bilgilerini vermez, insanları yanıltmayın. Aracı kodu satan arkadaştan kodu alır. Alan arkadaştan da parayı alır. İşlem uzaktan yapılıyorsa (Online olarak.), aracı kodu alan arkadaşa kodları verir ve video çekerek kullanmasını ister. Video içeriğinde kodun yanlış olup olmadığı anlaşılır. Alan arkadaş videoyu aracıya atar. Aracı verdiği kodun çalıştığını görünce ve alıcı da aynı şekilde onayı verince parayı satıcıya aktarır. Bu tarz bir alışverişte iki tarafta şeytanlık yapamaz. (Üstünde çok düşünmedikçe ve uğraşmadıkça.)

@A 10 Thunderbolt ll o iş öyle olmuyor. Kimse kimseye kart bilgilerini vermez, insanları yanıltmayın. Aracı kodu satan arkadaştan kodu alır. Alan arkadaştan da parayı alır. İşlem uzaktan yapılıyorsa (Online olarak.), aracı kodu alan arkadaşa kodları verir ve video çekerek kullanmasını ister. Video içeriğinde kodun yanlış olup olmadığı anlaşılır. Alan arkadaş videoyu aracıya atar. Aracı verdiği kodun çalıştığını görünce ve alıcı da aynı şekilde onayı verince parayı satıcıya aktarır. Bu tarz bir alışverişte iki tarafta şeytanlık yapamaz. (üstünde çok düşünmedikçe ve uğraşmadıkça.)

Hocam ben zaten birazda temelden anlattım 😅🤣. Zaten esprili olduğu bellidir. Ama çok da yanlış bir şey aktardığımı düşünmüyorum. 🙃

Geri
Yukarı