Aracım karşılığında kredi çekebilir miyim?

Gidip bankalara sormak en mantıklısı. Bu kadar düşük bir meblağ için ipoteğe gerek olacağını sanmıyorum ama profesyonel bir bankacıya sorarsanız daha iyi olur.

Tamamdır cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Durum güncellemesi; Garanti ve VakıfBank vermedi iki bankaya daha gideceğim. Eğer olmazla Allah kolaylık versin bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Durum güncellemesi; Garanti ve VakıfBank vermedi iki bankaya daha gideceğim. Eğer olmazla Allah kolaylık versin bana.
yapıkrediyi bir de dene mobilden kayıt olup kredi kartı çıkarırsan 5bin tlyi faizsiz geri ödeyebiliyorsun garantide de vardı ama bitti mi emin değilim

Merhaba. 18 yaşındayım daha önce hiç kredi çekmedim ve kredi kartım yok. Şahsıma kayıtlı 2 araç bulunmakta. Birinin üstüne ipotek koydurup kredi çekmek istiyorum. 5000TL çekeceğim ihtiyacım için. İşe yeni girdim sigortam var ilk ayı bir hafta sonra dolduracağım. İlk sigortalı işim bu. Sizce bana kredi verirler mi? Verirlerse hangi bankayı önerirsiniz?
Arabanı ipotek almazlar. Sadece ev kredisi çekerken ipotek alır bankalar. Araba vs uğraşmazlar. Bunun dışında çalışmaya başlamışsın ve istediğin kredi çok düşük. Herhangi bankaya gitsen sana 5000TL kredi verir. Bunun dışında düşük limitli bir kredi kartı da alabilirsin.

18 yaşında olduğu için sicilinde bir problem de yoktur zaten. Merak etme.

yapıkrediyi bir de dene mobilden kayıt olup kredi kartı çıkarırsan 5bin tlyi faizsiz geri ödeyebiliyorsun garantide de vardı ama bitti mi emin değilim

Arabanı ipotek almazlar. Sadece ev kredisi çekerken ipotek alır bankalar. Araba vs uğraşmazlar. Bunun dışında çalışmaya başlamışsın ve istediğin kredi çok düşük. Herhangi bankaya gitsen sana 5000TL kredi verir. Bunun dışında düşük limitli bir kredi kartı da alabilirsin.

18 yaşında olduğu için sicilinde bir problem de yoktur zaten. Merak etme.
Maalesef ki 6 banka da güle güle dedi vermediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı