Arama çubuğu takılı kalıyor

DTPAaron

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. Arama çubuğunda bir şey yazmaya çalışınca böyle takılı kalıyor, çaresi nedir? Görev zamanlayıcısı, servisler ve Regedit ile yapılan çözümleri denedim ama olmadı.

Screenshot_1.png

Bende de sık sık oluyor. Dosya yöneticisini (file Explorer) açın ardından Görev Yöneticisi'ni de (Task Manager) açın. Görev Yöneticisi'nden dosya yöneticisin seçip yenile basın, yenilenmesin bekleyin bir daha arama çubuğun açmayı deneyin ben böyle yapıyorum düzeliyor.

Başlat düğmesine basıp yazmaya başladığınızda da arama yapılabiliyor.
Eğer orası düzgün çalışıyorsa;
Bir sonraki formata kadar, arama çubuğunu kapatıp orayı kullanabilirsiniz.

Bende de sık sık oluyor. Dosya yöneticisini (file Explorer) açın ardından Görev Yöneticisi'ni de (Task Manager) açın. Görev Yöneticisi'nden dosya yöneticisin seçip yenile basın, yenilenmesin bekleyin bir daha arama çubuğun açmayı deneyin ben böyle yapıyorum düzeliyor.

Hocam önceden de denemiştim. Yine denedim olmadı.

Başlat düğmesine basıp yazmaya başladığınızda da arama yapılabiliyor.
Eğer orası düzgün çalışıyorsa;
Bir sonraki formata kadar, arama çubuğunu kapatıp orayı kullanabilirsiniz.

Hocam öyle yapıyorum zaten. İkisi de çalışmıyor.

Hocam önceden de denemiştim. Yine denedim olmadı.

Hocam öyle yapıyorum zaten. İkisi de çalışmıyor.

Program ekle kaldırdan değil de; elle sildiğinizi uygulama vb. nin kısayolu başlatta kaldığı için sorun çıkartıyor olabilir mi?
Normalde sorun olmaması lazım. Ama windows bu ne zaman ne halt yiyeceği belli olmuyor.

Çok önceleri, windowsta artık kullanmadığım yazıcının yazılımı ,saçma sapan kilitlenmelere yavaşlamalara sebep oluyormuş. Ara tara bulamadım sorunu. Dedim bu yazılım saçmalıyor olabilir mi ?
Sildim yazılımı. Windows düzeldi :D

Aşırı tilt oldum yeminle ya. Son sıralar zaten Windows nefretim arttı.
Hocam tam aynı sebepten konu açıyorum konunuzu gördüm bugün itibariyle bendede oluşan bir sorun herkesde bugün oluştuysa bir oh çekelim :D Böylemi sizdede? Hatta ben formatta attım düzelmedi gördüğünüz gibi.

Hocam bende de aynı sorun var muhtemelen Windows ile ilgili :(

Hocam bende de aynı sorun var muhtemelen Windows ile ilgili :(
Muhtemelen windowsun sorunu. Şuan bendede var. Belki yeni güncellemeyle gelen bir bug.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı