Arama çubuğuna yazı yazılmıyor

TunaSaygilier1

Picopat
Daha fazla  
Windows 11'de ne ara çubuğuna ne de başlat menüsüne geldiğimde yazı yazamıyorum bir şeyler aratamıyorum. Artık denemediğim çözüm kalmadı yaklaşık 9 tane yöntem denedim. Bunu nasıl çözebilirim?

Hocam merhaba bu videoyu izleyebilir misiniz?
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazıp Enter yapar mısın?

Hizmetler> Windows Search devre dışı bırakıp durdurup tekrar başlatın.

Hocam merhaba bu videoyu izleyebilir misiniz?
Video:
Maalesef 2 yöntem de işe yaramadı.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow yazıp enter yapar mısın?

Hizmetler> Windows Search devre dışı bırakıp durdurup tekrar başlatın.

Hocam az önce ilk söylediğinizi yaptım ve hemen sonra yeniden başlattım fakat bir şey değişmedi. İkincisi ise Görev Yöneticisi kısmında hizmetler bölümünde Windows Search'i bulamadım.

Maalesef 2 yöntem de işe yaramadı.

Hocam az önce ilk söylediğinizi yaptım ve hemen sonra yeniden başlattım fakat bir şey değişmedi. İkincisi ise Görev Yöneticisi kısmında hizmetler bölümünde Windows Search'i bulamadım.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/bilgisayar-explorerexe-hatası/c8eb8b8d-5ea6-4bba-a4e5-ec0da84556c6

Hocam buraya bakabilir misiniz?

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/bilgisayar-explorerexe-hatası/c8eb8b8d-5ea6-4bba-a4e5-ec0da84556c6

Hocam buraya bakabilir misiniz?

Hocam ilk kısımı denedim olmadı ardından yeni profil oluşturayım dedim şimdi de ayarlar açılmıyor.

Edit: Ayarları düzelttim fakat yine de arama çubuğuna yazamıyorum.

Bu video'ya göz at.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı