Çözüldü Arama çubuğundaki sol üstteki kırmızı simge nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

flowrate

Decapat
Daha fazla  
Arama çubuğun sol üstündeki kırmızı simge nedir?

resim_2022-09-06_164250866.png

Herhangi bir oturum açık mı? Bunun simgesi gibi duruyor.

Çözüm
Oraya tıkladığınız zaman bir şey oluyor mu?

Olmuyor. Virüs taraması da yaptım ama bir şey yok.

Garip, sıradan bir kullanıcının karşılaşmayacağı bir şey. Windows Gezgini yeniden başlatmayı deneyin. Oturumlarınızın arasında böyle logolu biri var mı ya da Windows içerisinde farklı bir oturum hesabınız var mı? Logo tanıdık geliyor mu? Ne indirdikten sonra böyle oldu?

Garip, sıradan bir kullanıcının karşılaşmayacağı bir şey. Windows Gezgini yeniden başlatmayı deneyin. Oturumlarınızın arasında böyle logolu biri var mı ya da Windows içerisinde farklı bir oturum hesabınız var mı? Logo tanıdık geliyor mu? Ne indirdikten sonra böyle oldu?

Ben ne zaman olduğunu bilmiyorum bir anda geldi ama bir programınki gibi geldi bana en son CS:GO indi bilgisayara ama bunun onla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Herhangi bir oturum açık mı? Bunun simgesi gibi duruyor.

Hangi oturum açık olabilir ki?

Sistem geri yükleme kullanmayı deneyebilirsiniz, bu olayın olmadığı bir tarihe dönün.

Sistem geri yükleme kullanmayı deneyebilirsiniz, bu olayın olmadığı bir tarihe dönün.

Ha bu uzun yönteme gerek yok bu virüs falanda olduğunu düşünmüyorum bir sıkıtntı çıkmaz herhalde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha bu uzun yönteme gerek yok bu virüs falan da olduğunu düşünmüyorum bir sıkıtntı çıkmaz herhalde?

Uzun bir yöntem değil. Sıkıntı çıkmayacağını bilemem ama bu durum bana normal gelmedi, başıma hiç gelmedi böyle bir durum yani. Belki bir uygulamanın yan etkisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı