Arama kısmında silinen uygulamarın çıkması

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Sildiğim uygulamalar arama kısmında çıkıyor. Araştırdım ama bir sonuç bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

234234.png

CCleaner ile temizlik yapın.
Bu mesajları yazan kişilerin bazıları moderatör, kalanlar ise güvenilir denebilecek kişiler. Öyle değilse yanlış bilgilendirme oluyor herhalde.

Ve genel olarak Recep Baltaş'ın CCleaner hakkında yazdıkları. Bazı kişilere kaldır, durdur demişken bazılarına yükle, şu özelliğini kullan demiş.
Doğrusu ne bu işin?

Ve genel olarak Recep Baltaş'ın CCleaner hakkında yazdıkları. Bazı kişilere kaldır, durdur demişken bazılarına yükle, şu özelliğini kullan demiş.
O konuda yazdığı CCleaner değil. Speecy bende tavsiye etmedim bu zamana kadar. o zamnalar yanlış bilgi veriyordu.
Doğrusu ne bu işin?
Doğrusu yukarıda yazılı zaten. Yükle dediğime göre?
MS'nin istememesinden oluşan bir anlam karışıklığı sadece.

Açmaya çalıştığında kısayol hatası mı veriyor? Tam olarak silinmemiştir belki. Nasıl sildiniz? Yüklediğiniz konumu dosya kalmış mı diye kontrol ettiniz mi?
Evet açılmıyor. Normal siliyorum denetim masasından yine çıkmaya devam ediyor.
O konuda yazdığı CCleaner değil. Speecy bende tavsiye etmedim bu zamana kadar. o zamnalar yanlış bilgi veriyordu.

Doğrusu yukarıda yazılı zaten. Yükle dediğime göre?
MS'nin istememesinden oluşan bir anlam karışıklığı sadece.
Peki nasıl çözerim sorunumu ? CCleaner da kullandım ama olmadı yinede. Temiz kurulum yapmak daha mı iyi olur ?

CCleaner da kullandım ama olmadı yinede. Temiz kurulum yapmak daha mı iyi olur ?
CCleaner normalde yeterli olur yanlış yaptığınız bir yer var çoğunlukla. Yine de Windows ayarlarını açıp, ara kısmına girip izinler ve geçmiş bölümün alt tarafına inip arama geçmişini temizle butonuna basın. O butonun hemen üstündeki seçeneği de devre dışı bırakırsanız geçmişi kaydetmez.

CCleaner normalde yeterli olur yanlış yaptığınız bir yer var çoğunlukla. Yine de Windows ayarlarını açıp, ara kısmına girip izinler ve geçmiş bölümün alt tarafına inip arama geçmişini temizle butonuna basın. O butonun hemen üstündeki seçeneği de devre dışı bırakırsanız geçmişi kaydetmez.

Sildim de bir şey değişmedi ya :( .
Format atacağım sanırım.

Geri
Yukarı