Aramex kargo iade etiketi olmadan kargoyu alır mı?

Makaleler
25
Amazon'dan iade edeceğim bir ürün var. Aramex evden teslim alma ile iade işlemini başlattım her şeyi yaptım bana iade posta etiketi verdi, bunu kutunun üstüne yapıştırıp öyle kuryeye teslim edecekmişiz. Bende etiketledi çıkartacak yazıcı yok, kırtasiyeye gitmeye de üşeniyorum. Amazon üzerinde söyle bir yazı var "kurye iade etiketini getireceğinden, teslim alma seçeneği içerisindeki etiketi yazdırmak isteğe bağlıdır." yani kutuya etiket yapıştırmasam da alırlar mı? Daha once çok evden teslim alma ile iade ettim hiç boyle bir şey yapmadım hepsi de sorunsuz gitti. Bu şekilde iade etmiş olanlar var mı?

Alırlar. Ben bir de tedbir amaçlı küçük bir kağıda ad-soyad ve numaramı ekliyorum, herhangi bir sorunda bilgilerimi bulamazlarsa ulaşsınlar diye. Olmasa da olur tabii.

Hocam zaten iade etiketini kurye getirecekmiş sizin tekrar bastırmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Yani öyle yazıyor ancak emin olmakta fayda var. Aramex WhatsApp'tan da paket üzerinde gönderi numarasını belirtin diyor.

Alırlar. Ben bir de tedbir amaçlı küçük bir kağıda ad-soyad ve numaramı ekliyorum, herhangi bir sorunda bilgilerimi bulamazlarsa ulaşsınlar diye. Olmasa da olur tabii.

Kağıda yazıp kutuya yapistirmayi düşündüm ben de evet.

Amazon'dan iade edeceğim bir ürün var. Aramex evden teslim alma ile iade işlemini başlattım her şeyi yaptım bana iade posta etiketi verdi, bunu kutunun üstüne yapıştırıp öyle kuryeye teslim edecekmişiz. Bende etiketledi çıkartacak yazıcı yok, kırtasiyeye gitmeye de üşeniyorum. Amazon üzerinde söyle bir yazı var "kurye iade etiketini getireceğinden, teslim alma seçeneği içerisindeki etiketi yazdırmak isteğe bağlıdır." yani kutuya etiket yapıştırmasam da alırlar mı? Daha once çok evden teslim alma ile iade ettim hiç boyle bir şey yapmadım hepsi de sorunsuz gitti. Bu şekilde iade etmiş olanlar var mı?
Gerek yok hocam.Ama o etikette bir kod var o kodu herhangi bir kağıda yazıp ürünün paketine yapıştırmanız daha iyi olur.Ben her zaman öyle yaparım.

Gerek yok hocam. Ama o etikette bir kod var o kodu herhangi bir kağıda yazıp ürünün paketine yapıştırmanız daha iyi olur. Ben her zaman öyle yaparım.

Teşekkürler hocam. Bahsettiğiniz kod gönderi numarası galiba, Aramex de aynısını söylemişti sanırım öyle yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı