Arap yazılım sitesinden korsan modem yazılımı yüklendi ve panele erişilmiyor

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
TP-Link VN020-F3 kullanıyorum 1.0 sürümünü güncellemek istedim, biraz araştırma yaptım, bir forumda dayının birisi bir dosya atmış.
İndirdim dosyayı kurdum modeme.

ss.PNG

Sonra modem arayüzü geldi, internete bağlıyım şu an ama modem şifresi ve kullanıcı adı yanlış diyor, panele erişemiyorum.

sss.PNG

Bir de yukarıda we yazıyor, baktım modem markası gibi bir şey. Panele erişemiyorum, yazılım güncellemesini panele erişemeden nasıl kaldıracağım?
Bir daha her gördüğüm yazılımı kurarsam...

Admin password olmuyor, şu an bilgilerimi çalıyor olabilirler.
Resmen ellerinin içine oturdum heriflerin. Modem reset işlemi yaparsam kullanıcı bilgilerim vs. silinir sadece, internet bağlantımda kesilecek ve panele erişimim olmadığı için ISS kullanıcı adı şifreyi giremeyeceğim yani internetsiz yaşarım.

Modemi resetle. Arayüzde sıfırlanacak giriş yaptıktan sonra şifresini kesinlikle değiştir.
Admin password olmuyor, şu an bilgilerimi çalıyor olabilirler.
Resmen ellerinin içine oturdum heriflerin. Modem reset işlemi yaparsam kullanıcı bilgilerim vs. silinir sadece, internet bağlantımda kesilecek ve panele erişimim olmadığı için ISS kullanıcı adı şifreyi giremeyeceğim yani internetsiz yaşarım.

Modem arayüzünden bilgi çalabileceklerini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Modem arayüzünden bilgi çalabileceklerini sanmıyorum.

Heriflerin yüzüne oturdum resmen, bırak bilgi çalmayı benim internetimi kullanarak işlem bile yapabilir.
Şu an panele erişimim var fakat eski sürüme geri dönemiyorum, bu Firmware dosyasını nasıl silebileceğim hakkında bilgin var mı?

Heriflerin yüzüne oturdum resmen, bırak bilgi çalmayı benim internetimi kullanarak işlem bile yapabilir.
Şu an panele erişimim var fakat eski sürüme geri dönemiyorum, bu Firmware dosyasını nasıl silebileceğim hakkında bilgin var mı?

Eski sürüme nasıl dönebilirsiniz bilgim yok ama eğer silebiliyorsanız silip kendi sitesinden kurun.

Hocam fotoğraf atın.

Şöyle bir şey olması lazım.

Son düzenleme:

Teknik servisten istemeniz gerekiyor.

merhaba sizin yaşadığınız problemi malesef bende yaşamaktayım. panel şifresini ne yaptıysam ulaşamadım siz nasıl ulaştınız.

şuanda eski sürüme dönebildiniz mi son durum nedir

Merhaba sizin yaşadığınız problemi maalesef bende yaşamaktayım. Panel şifresini ne yaptıysam ulaşamadım siz nasıl ulaştınız.

Şu anda eski sürüme dönebildiniz mi son durum nedir?

Modemi resetle diyen arkadaş yüzünden bende erişemiyorum artık.
Modem şu anda duruyor, kullanamıyorum.

Sorunun çözümü için elle müdahale gerekli, ya da 1-2 alet ve biraz program ile düzeliyor.
Benim vaktim ve aletlerim olmadığı için yapmıyorum, şöyle bir ilan verdim belki yapan olur diye.

Tavsiyem bir yazılım uzmanı tandığınız varsa götürün, veya modemi satın.

Modemi resetle diyen arkadaş yüzünden bende erişemiyorum artık.
Modem şu anda duruyor, kullanamıyorum.

Sorunun çözümü için elle müdahale gerekli, ya da 1-2 alet ve biraz program ile düzeliyor.
Benim vaktim ve aletlerim olmadığı için yapmıyorum, şöyle bir ilan verdim belki yapan olur diye.

Tavsiyem bir yazılım uzmanı tandığınız varsa götürün, veya modemi satın.
aynı duruma düştüm ve o resetleme olayı beni bitirdi. wifi şifreside olmuyor artık. yani modem çöp oldu. şansımın içine edeyim.

Geri
Yukarı