Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arap'lar havalıysa.

Vatandaşlık başvurunu yaptım senin. Tek gidişlik biletini aldım Suudi Amerika'ya. Senin gibilerin de gitmesi dileği ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arap'lar havalıysa.

Vatandaşlık başvurunu yaptım senin. Tek gidişlik biletini aldım Suudi Amerika'ya. Senin gibilerin de gitmesi dileği ile.

Abi siz anlamıyor musunuz? Siyaset, kültür ve tarih gibi şeylerden bahsetmeyin dedim. Yaptığın cidden çok ayıp. Senin gibilerinde gitmesi dileği ile ne demek? Ben sadece sizce havalı mı diye sordum? Böyle gereksiz cevaplar almak için değil. Lütfen sen bir daha bu konulara girme, sen yazarken aklıma Aykut Elmas'ın ağız yamultarak yazması geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arap'lar havalıysa.

Yalnız bir şey söylemem lazım: Suudi Arabistan'da yaşam şartları buradan çok daha iyi. Yani arkadaşı oraya göndermek ödül gibi bir şey olur.

Üf şu yakışıklılığa bak. Yakıyor ortalığı resmen (!)

@Cagannnn hadi kardeşim suudi Amerika'ya hadi kardeşim.

Arap sevdalısı olanların tedavi olması gerekiyor ya da suudi Amerika'ya gitmeleri gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…