Araplar ve isimleri çok havalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arap'lar havalıysa.

Vatandaşlık başvurunu yaptım senin. Tek gidişlik biletini aldım Suudi Amerika'ya. Senin gibilerin de gitmesi dileği ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arap'lar havalıysa.

Vatandaşlık başvurunu yaptım senin. Tek gidişlik biletini aldım Suudi Amerika'ya. Senin gibilerin de gitmesi dileği ile.

Abi siz anlamıyor musunuz? Siyaset, kültür ve tarih gibi şeylerden bahsetmeyin dedim. Yaptığın cidden çok ayıp. Senin gibilerinde gitmesi dileği ile ne demek? Ben sadece sizce havalı mı diye sordum? Böyle gereksiz cevaplar almak için değil. Lütfen sen bir daha bu konulara girme, sen yazarken aklıma Aykut Elmas'ın ağız yamultarak yazması geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arap'lar havalıysa.

Yalnız bir şey söylemem lazım: Suudi Arabistan'da yaşam şartları buradan çok daha iyi. Yani arkadaşı oraya göndermek ödül gibi bir şey olur. :)

Bir tek ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama Arap isimleri ve tipleri çok havalı duruyor. İsim olarak Sultan Pasha, Ahmet-bin Abdülaziz ya da Abdülhamid ıbn Saud gibi isimler bana çok cool geliyor. Özellikle şeyhlerin giydiği beyaz çarşaflar kafalıklarıyla çok havalı duruyor bence. Sakal üstüne tam oturuyor, çok cool duruyorlar bence. Bana Arap tarihinden bahsetmeyin lütfen, sizce de Cool'lar mı?

Eki Görüntüle 1017291

Eki Görüntüle 1017298

Eki Görüntüle 1017299

Eki Görüntüle 1017303

Eki Görüntüle 1017304
arap.jpg

Üf şu yakışıklılığa bak. Yakıyor ortalığı resmen (!)

@Cagannnn hadi kardeşim suudi Amerika'ya hadi kardeşim.

Arap sevdalısı olanların tedavi olması gerekiyor ya da suudi Amerika'ya gitmeleri gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı