Aras Kargo aynı gün içinde kargoyu getirir mi?

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Aynı gün içinde Aras kargo, kargomu bana getirebilir mi? Yani UPS gibi hızlı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka kargoya çok bağlı değil. Onunla iş birliği yapan şirkete bağlı diye biliyorum. Aldığın ürünün şirketi yani.

Bölgesel olarak değişiyor. Sürat bile bunlardan iyi benim yaşadığım yerde, o kadar söyleyeyim. Sizde durum nasıldır, bilemiyorum.
Teşekkür ederim sağolun :)
Aras'ta Gün içi kargo ekstra bir hizmet. Ayrı ücrete tâbi olabilir. İnternetten satın aldığınız bir ürün için soruyorsanız, satıcılar pek böyle kargo seçenekleri sunmuyorlar ya da ücretini öderseniz sunuyorlar. Detaylı bilgi için tık.
Teşekkürler :D
Kanka kargoya çok bağlı değil. Onunla iş birliği yapan şirkete bağlı diye biliyorum. Aldığın ürünün şirketi yani.
Eyvallah kardeşim :)
Bu durum yoğunluğa göre değişir. Sipariş numaranı belirtip sorabilirsin.
Henüz yok, teşekkür ederim :)

Siz kargoyu veren kişiden alacak kişiye ulaşmasına mı aynı günden bahsediyorsunuz? 😯 Hatay'a kargolar 2-3 günde geldiği için hazmedemedim bir an. Öyle bir hizmet varsa ne kadardır?

Siz kargoyu veren kişiden alacak kişiye ulaşmasına mı aynı günden bahsediyorsunuz? 😯 Hatay'a kargolar 2-3 günde geldiği için hazmedemedim bir an. Öyle bir hizmet varsa ne kadardır?
Şimdi sizin bölge Hatay olduğu için, birçok firma Istanbul'dan kargoları gönderiyor onun için size ulaşması 2-3 gün olması normal. Ekstra hizmet bedeli varmı bilmiyorum ben...

Şimdi sizin bölge Hatay olduğu için, birçok firma Istanbul'dan kargoları gönderiyor onun için size ulaşması 2-3 gün olması normal. Ekstra hizmet bedeli varmı bilmiyorum ben...
Evet maalesef. Neredeyse bütün siparişler İstanbul'dan geldiği için en az 2 gün sürüyor gelmesi. Ancak geçen ay Aras kargo kargolandıktan sonraki günü getirdi. Satıcı bir mağazaydı. Ben 1 gün sonra gelmesine bile razıyım. Böyle uçakla kargo falan duymuştum ama pek bakmamıştım. Sizce ürün alırken mağazaya bildirsem daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirler mi?

Evet maalesef. Neredeyse bütün siparişler İstanbul'dan geldiği için en az 2 gün sürüyor gelmesi. Ancak geçen ay Aras kargo kargolandıktan sonraki günü getirdi. Satıcı bir mağazaydı. Ben 1 gün sonra gelmesine bile razıyım. Böyle uçakla kargo falan duymuştum ama pek bakmamıştım. Sizce ürün alırken mağazaya bildirsem daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirler mi?
Yani o kadar aceleniz varsa tabii söylemelisin bence. Sonuçta iletişim birçok problemi götürür :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı