Aras Kargo İkitelli Transfer Ne Demek?

Kargonuz Aras Kargo'nun İkitelli'deki transfer merkezinde ve burada tasnifi yapıldıktan sonra bulunduğunuz şehire doğru yola çıkacak muhtemelen.

Orası sıkıntı 1 haftayı geçerse hemen iptal ben RAM almıştım ikitelli denen lanet yerden çıkmadı, 2 hafta bekledim sonra iptal edip başka yerden aldım. Şikayetvar.com'a yazarsan ikitelli diye şikayetleri görürsün. Benim başıma 1 kere geldi. Belki de kalmaz orada şans işi herhalde.

LC Waikiki'den bir sipariş verdim... Aras Kargo ile gönderiliyor. "ikitelli transfer-aktarmada hat aracı yükleme" diyor.
Ne demek oluyor tam olarak?

Bant sistemi. Kargolar şehirlere göre ayrılıyor. Sizinkisi neredeyse oraya gidecek ikitelli transfer merkezinden. Örneğin: Ankara.

Ben X box 360 gamepad aldım yedekte dursun diye. 10 gün geçti gelmedi. Mesajlar geldi. Bereç şubesine ürününüz gelmiştir. Aradım ürün kodunu verdim falan ürün gözükmüyor. Gittim şikayet vara yazdım numaramı bıraktım. Ertesi gün aradılar. Kodu falan istediler göremiyoruz dediler. Ertesi gün mng ye vermişler o getirdi. Tavsiyem şikayet vara şikayetini yaz numaranı bırak. Ürünü sağlam şekilde teslim alman lazım. İade süreci seni yorar.

Geri
Yukarı