Aras Kargo ile 2 ürün aynı anda gelir mi?

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
2 tane ürün aldım. İkisi de Aras Kargo ile geldi. Şu anda ikisi de teslimat şubesinde yarın dağıtıma çıkacak. 2 ürün de aynı anda eve gelir mi sizce?

2 tane ürün aldım. İkisi de Aras Kargo ile geldi. Şu anda ikisi de teslimat şubesinde yarın dağıtıma çıkacak. 2 ürün de aynı anda eve gelir mi sizce?

Büyük ihtimalle aynı anda gelir ben Trendyol Express ile söylemiştim aynı anda gelmişti, bunda da aynı mantık olabilir.

İkisi de yarın dağıtıma çıkarlarsa ikisini de aynı anda verirler. Zaten adamlar bir an önce halletmek istiyor bir daha tur atmazlar herhalde.

Aynı gün ikisi de dağıtıma çıkarsa muhtemelen aynı araçta dağıtımda olacaktır, gelenler de aynı adrese iki kargo geldiğini fark ederse aynı anda teslim ederler. Olmadı, örneğin birisi öğlen birisi akşam da teslim edilebilir.

Aynı gün ikisi de dağıtıma çıkarsa muhtemelen aynı araçta dağıtımda olacaktır, gelenler de aynı adrese iki kargo geldiğini fark ederse aynı anda teslim ederler. Olmadı, örneğin birisi öğlen birisi akşam da teslim edilebilir.
Tamam hocam teşekkürler.

İkisinin de aynı anda gelmemesi durumunda kargocuya durumu anlatırsan aracı kontrol eder ve diğer kargon araçtaysa onu da teslim eder. Çoklu sipariş durumunda bazı paketleri fark etmeyebiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı