Aras Kargo iyi midir?

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...sync-full-hd-ips-led-monitor-p-hbcv0000054hwk arkadaşlar bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın alacağım. Ama "aç kapıyı Aras Kargo!" ile geliyormuş. Aras Kargo güvenilir mi?
Uzak durun. Arkadaşlar herkes bilsin. Aras Kargo rezalettir. Buraya başka arkadaşların bilinçlenmesi için fikirlerimi söylüyorum. Başıma bela almamak adına hiçbir şekilde Aras Kargo'ya hakaret etmeyeceğim.

Aras Kargo en rezil kargo firmasıdır. Bunu bizzat ama bizzat kendi tecrübemle söylüyorum. Birazdan anlatacağımdan sonra Aras Kargoya güvenip güvenmemek size kalmış.

Ben de konu sahibi gibi monitör sipariş vermiştim ve Aras Kargoyla sipariş etmiştim. Adamlar kapımızın önüne getirmekten aciz. Yemin ediyorum haber vermeden, "Bakın aşağıya bırakıyoruz haberiniz olsun" bile demeden monitörümü apartmanın kapısının önüne koyup çekip gitmişler herifler. Ve bizim bina tehlikeli bir bina. 10 yaşında çocuk var gördüğü her halta tekme atıp devirme huyu var. Öyle normal bir bina değil. Kaç gün oldu hala şükrediyorum Allaha başına bir şey gelmediği için. Adamlar o kadar rezalet iş yapıyorki haber vermeden binanın dış kapısına bırakıp gidiyorlar yahu. Bu nasıl kafadır? Hadi bıraktın onu geçtim o zaten ayrı leş bir şey. Yahu haber versene bari. Bakkala gitmeyi asla sevmem Allah yüzüme güldü bakkala gitmeyi nasip etti. Haberim bile yoktu orada olduğunun.

Aras Kargo sana sesleniyorum, sonra gelip "Aç kapıyı Aras Kargo" diyip dava açacağına bana şu sorunlarını düzelt. Yoksa böyle battıkça yerin dibine batarsın. Gözümden feci halde düştün. Sana bundan sonra bulaşırsam 2 olsun. Kalın sağlıcakla.....

Bolt Kargo adamdır bu arada. İstanbul dışında oturanlar bilmez çünkü sadece İstanbulda çalışan bir kargo şirketi. Aras Kargo konusu ama bir gün Bolt Kargo için tereddüt edenler bilgilensin. Sipariş ettiğim sistem Bolt Kargo ile gelecekti. Adamlar getirmeden önce siparişi getirecek olan aracın fotoğrafını çektiler. WP üzerinden aracın plakasını ve siparişi getirecek kişilerin adını soyadını yazdılar. Ve getiren kişiler aşırı özenli bir şekilde evime kadar getirdiler. Allah onlardan razı olsun umarım Bolt Kargo daha da iyi yerlere gelir muhteşem firma. Aras Kargo kendini düzeltmediği sürece ondan uzak duracağım.

Son düzenleme:
Herkes sizinle aynı semtte oturmuyor ve herkesin evine gelen kişi aynı değil.
Monitörü bırakan kişinin yasal yönden böyle bir hakkı yok evdeki birisi bırakın alırız tarzı şeyler dediyse yanlış anlaşılmadan dolayı bırakmış olabilir.
Ayrıca kendi tecrübenize dayanarak söylüyorsunuz bunları, belkide size denk gelen kurye işe yeni girmiş bilemezsiniz.
@Deva Bulmam

Herkes sizinle aynı semtte oturmuyor ve herkesin evine gelen kişi aynı değil.
Monitörü bırakan kişinin yasal yönden böyle bir hakkı yok evdeki birisi bırakın alırız tarzı şeyler dediyse yanlış anlaşılmadan dolayı bırakmış olabilir.
Ayrıca kendi tecrübenize dayanarak söylüyorsunuz bunları, belkide size denk gelen kurye işe yeni girmiş bilemezsiniz.
@Deva Bulmam
Evden birisi kesinlikle bırakın alırız falan demedi. Zil bile çalmadı o gün evdeydim okula falan bile gitmemiştim. Ne zil çaldı ne bir şey. Bir yandan haklısınız ama buna Aras Kargo'nun müdahale etmesi lazım. Ayrıca Aras Kargo'yu kimse bana savunmasın kaç kez tecrübelendim ben bu şirketin doğru düzgün teslimat yaptığını görmedim. Yani vay be şansa her seferinde yeni kurye mi denk gelecek? Yanlış anlamayın hocam ama fazla şey yapmaya gerek yok leşşşşşşşş gibi kargo şirketi konu tartışmaya kapalı. Benim tanıdığım 5-6 sanal arkadaşlar var birisi ta Adanada yaşıyor. O da çok kötü olduğunu söylüyor.

Rezalet bir firma Amazon üzerinden satın aldığım kargolari sen git marketciye teslim et beyefendi 2 kat çıkmamış apartmanda . Amazonada bastım fırçayı size güveniyoruz satıcı Amazon diye Aras ne alaka yani .

Yeni konular

Geri
Yukarı