Aras kargo teslimat süreci

Anduin Wrynn

Hectopat
Yer
Kıbrıs / Lefkoşa
Daha fazla  
Meslek
Internal Audit
Arkadaşlar herkese selamlar geçenlerde erkan kartı konusu açmıştım ve görüşleriniz ile RX5700 XT ekran kartını tercih ettim. İncehesap sitesinden ekran kartını aldım ancak aras kurye sağ olsun başka bir kişiye teslim etmiş. Başıma daha önce böyle bir şey gelmedi ne yapmam gerekiyor sizce?

Kargo şubesine gitmek en iyisi olur, telefonla ulaşabileceğinizi düşünmüyorum. Eğer kurye yanlış adrese teslim etmişse en azından kime ve nereye teslim ettiklerinin kaydı vardır. Şubeden birisi aldıysa vahim. Teslim ettikleri yer ve kişi belliyse ve bu kişi de düzgün birisiyse şanslısınız yoksa çok uğraşırsınız.

Açıkçası şu an ben KKTC'deyim kardeşimin evine gönderiyordum bütün aldıklarımı bunda sorun yaşadım şube hafta sonları kapalı iletişimde şu an kapalı.

Henüz geçen hafta başıma gelen olay. Şubeye gidip sizi dava edeceğim deyince paşa paşa mahalleme kadar gelip teslim ettikleri yeri gösterdiler, bizzat aldım.

Kardeşimi o saatte aradığımda bana gelmedi vs. gibi şeyler söyledi ve dün aradı bende işte bu sırada ne yapabilirim gibi düşünceler içerisindeydim bana şaka yaptığını söyledi. ☺ Kardeşimden davacıyım☺. İlginiz için teşekkür ediyorum ayrıca.

Geri
Yukarı