Aras Kargo teslimatı ne zaman gelir?

SuleymanCakir

Hectopat
Merhaba İncehesap Gaming gecesinden ürün almıştım. İncehesap ürünü Aras kurye teslim etmiş bana en yakın Aras Kargo şubesini aradım. Aras kuryenin farklı bir firma olduğunu kendileri ile alakası olmadığını belirttiler. Neyin nesidir bu Aras kurye daha önce bu firmadan kargo alan var mı? Teslimat çok gecikir mi? Ürün İncehesap tarafından Aras kurye 30.05.2020 tarihinde teslim edildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ayın 19'unda monitör almıştım. Teslimat şubesine gelmiş olmasına rağmen gelmedi yolda falan dediler bizzat gittiğim halde. 3. gidişimde zorla şubeden çıkmayarak alabildim. Meğerse kaç gündür şubedeymiş zaten. Adamlarda teslimat diye bir şey yok. Kendim gidip aldım geçen cuma. Yani biraz sıkıntılı şeyler yaşayabilirsin

Aras Kurye ile Aras Kargo ikisi de Aras Holding'e bağlıdır fakat farklı firmadır. Bu aralar kargo firmaları çok yoğun olduğundan e-ticaret firmaları kuryelerle de çalışmaya başladı. Aras Kurye de özel bir kurye firmasıdır. Hizmet kaliteleri nasıl bir fikrim yok. Yoğunluktan dolayı 2-3 günde de gelebilir 5-6 günde de.

Şimdilik aras kurye karalamak yanlış olur biraz bekleyelim bakalım ne olacak ona göre buraya yazarım. Benden sonra bu kurye sistemi ile kargosu gelecek arkadaşlara rehber olur. Google üzerinden baktığımda kuryenin kargo firmasından hızlı olduğu ve hafta sonları dahil teslimat yaptıkları belirtilmiş. Zira bana en yakın Aras Kargo şubesi 20 km ilerde ama bir işime yaramıyor. Aras kuryenin ürünlerini Aras Kargo teslim etmiyor ve alakalarının olmadığını belirtiyorlar. En yakın aras kurye 50 km uzaklıkta oraya gidip gelmek beni yorar ve gitmek anlamsız paramızla rezilmi olalım getirsinler ayağıma kadar boşunamı para alıyorlar. Bu hafta içinde gelirse gelir gelmesse geri postalarım.
Arkadaşlar aras kurye ürünü Aras Kargo firmasına vermiş ürün 03.06.2020 tarihinde tarafıma teslim edilecek ürünü İncehesap üzerinden 29.05.2020 tarihinde sipariş vermiştim. İncehesap ürünü aras kurye 30.05.2020 tarihinde teslim etti. Ürün elime 03.06.2020 tarihinde teslim olacak sürecin tamamı 5 gün sürdü ama ürünü İncehesap Gaming gecesi üzerinden cuma günü aldığım için cumartesi teslim edildi. Pazar günü araya girdiği için 1 gün oradan aksama oldu ayrıca aras kuryenin ürünü Aras Kargo'ya teslim etmesi gibi süreçler devreye girdi oda 1 gün yese ortalama 3 günde aslında teslim edilmiş var sayabiliriz. Bu konuyu okuyan benim gibi bir alışveriş ve kargo sürecine giren arkadaşlara rehber olması amacıyla tüm detayları ile anlattım umarım bir faydası dokunur.

Son düzenleme:
Şimdilik aras kurye karalamak yanlış olur biraz bekleyelim bakalım ne olacak ona göre buraya yazarım. Benden sonra bu kurye sistemi ile kargosu gelecek arkadaşlara rehber olur. Google üzerinden baktığımda kuryenin kargo firmasından hızlı olduğu ve hafta sonları dahil teslimat yaptıkları belirtilmiş. Zira bana en yakın Aras Kargo şubesi 20 km ilerde ama bir işime yaramıyor. Aras kuryenin ürünlerini Aras Kargo teslim etmiyor ve alakalarının olmadığını belirtiyorlar. En yakın aras kurye 50 km uzaklıkta oraya gidip gelmek beni yorar ve gitmek anlamsız paramızla rezilmi olalım getirsinler ayağıma kadar boşunamı para alıyorlar. Bu hafta içinde gelirse gelir gelmesse geri postalarım.
Arkadaşlar aras kurye ürünü Aras Kargo firmasına vermiş ürün 03.06.2020 tarihinde tarafıma teslim edilecek ürünü İncehesap üzerinden 29.05.2020 tarihinde sipariş vermiştim. İncehesap ürünü aras kurye 30.05.2020 tarihinde teslim etti. Ürün elime 03.06.2020 tarihinde teslim olacak sürecin tamamı 5 gün sürdü ama ürünü İncehesap Gaming gecesi üzerinden cuma günü aldığım için cumartesi teslim edildi. Pazar günü araya girdiği için 1 gün oradan aksama oldu ayrıca aras kuryenin ürünü Aras Kargo'ya teslim etmesi gibi süreçler devreye girdi oda 1 gün yese ortalama 3 günde aslında teslim edilmiş var sayabiliriz. Bu konuyu okuyan benim gibi bir alışveriş ve kargo sürecine giren arkadaşlara rehber olması amacıyla tüm detayları ile anlattım umarım bir faydası dokunur.
Kargonuz ile ilgili gelişmeleri örneğin : ürünün yola çıktığı, teslimat şubesine ulaşması , dağıtıma çıkması gibi durumları aras kuryenin üzerinden mi takip etiniz yoksa aras kargo takip numarası mı aldınız ?

max 1.5 hafta klavye söylemiştim aras kargoyla salı kargoya verildi cumartesi elimde olmuştu açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı