Aras Kargo ürünü teslim tarihinde getirmedi

Cazy000

Centipat
Daha fazla  
Trendyol'dan bir ürün sipariş verdim. Aras Kargo ile gelecek. Aras Kargo'nun teslim tarihinde bugünü gösteriyor ancak daha dağıtım şubesine bile ulaşmamış. Trendyol tahmini teslim ise yarını gösteriyor. Sizce yarına gelir mi?

Trendyol'dan bir ürün sipariş verdim. Aras Kargo ile gelecek. Aras Kargo'nun teslim tarihinde bugünü gösteriyor ancak daha dağıtım şubesine bile ulaşmamış. Trendyol tahmini teslim ise yarını gösteriyor. Sizce yarına gelir mi?
Tahmini teslim tarihi hocam. Transfer sürecinde aksama olabilir bu yüzden gecikme olabilir. Bazı durumlarda sistemde güncellenmeyebiliyor. Bakarsınız bugünde gelir ama dağıtıma çıktığı zaman size muhakkak SMS gönderirler.

Tahmini teslim tarihi hocam. Transfer sürecinde aksama olabilir bu yüzden gecikme olabilir. Bazı durumlarda sistemde güncellenmeyebiliyor. Bakarsınız bugünde gelir ama dağıtıma çıktığı zaman size muhakkak SMS gönderirler.

Arkadaşın dediği gibi sistemin güncellenmeme ihtimali % kaç.

Genelde güncellenmeme ihtimali düşük oluyor hocam çünkü bir kaç farklı birime ulaştığı için illa birinde güncelleme alıyor. Operasyon merkezinde bir sıkıntı olmuş olabilir.

Arkadaşın dediği gibi sistemin güncellenmeme ihtimali % kaç.
Hocam babam 15 yıllık UPS Kargo personeli ve Türkiye'de itibarı yüksek bir firma. Bazen ben UPS'ten kargo beklerken bile yaşanabiliyor. Ben hala bulunduğum şehre gelmedi diye görüyorken babam beni arayıp "Kargon bende akşam eve gelirken getiririm." dediği durumlar oldu.

Geri
Yukarı