Aras kargoda dağıtımdan önce subeden alabilir miyim?

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Salı günü gece 3 de aldım yeni verildi kargoya.
16'sı pazartesi tahmini teslim tarihi diyor.
Pazartesi işe gideceğim.
Aras kargoda dağıtıma çıkmadan kaçta gidip almalıyım.
İstanbul'dan İzmir'e gelecek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-12-22-59-55-932_trendyol.com~2.jpg
    Screenshot_2023-10-12-22-59-55-932_trendyol.com~2.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2023-10-12-23-00-19-748_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-12-23-00-19-748_com.android.chrome.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Salı günü gece 3 de aldım yeni verildi kargoya.
16'sı pazartesi tahmini teslim tarihi diyor.
Pazartesi işe gideceğim.
Aras kargoda dağıtıma çıkmadan kaçta gidip almalıyım.
İstanbul'dan İzmir'e gelecek.
Şubeden almak istiyorsan bence şubeyi bildir dağıtım listesine almasınlar direkt.

Aras Kargo müşteri hizmetlerini 4442552 telefon numarasını üzerinden arayın. Kargonun şubede kalıp kendinizin alacağınızı söyleyin.

Hocam şubedeki çalışana üstüne basa basa söyleyin ayırırlar bende 2 kere otistik çalışana denk geldim her seferinde şubeye vardığımda kargo daha yeni dağıtıma çıktı dediler.

Aras Kargo müşteri hizmetlerini 4442552 telefon numarasını üzerinden arayın. Kargonun şubede kalıp kendinizin alacağınızı söyleyin.
Cumartesiye kadar gelmezse öyle yapayım

Hocam şubedeki çalışana üstüne basa basa söyleyin ayırırlar bende 2 kere otistik çalışana denk geldim her seferinde şubeye vardığımda kargo daha yeni dağıtıma çıktı dediler.

Tamam ona da dikkat edeceğim evime cok yakın aras zaten ama yine de işe geç kalmak istemiyorum çok.

Aktarma merkezinden teslim alıp direk dağıtıma çıkıyorlar şubeden bu şekilde alamazsın. Şubeden alınacaktır dediyseniz ancak öyle. Yoksa dağıtım bittikten sonra şubeye dönecekler öylede alabilirsin.

Aktarma merkezinden teslim alıp direk dağıtıma çıkıyorlar şubeden bu şekilde alamazsın. Şubeden alınacaktır dediyseniz ancak öyle. Yoksa dağıtım bittikten sonra şubeye dönecekler öylede alabilirsin.

İzmir merkezde değilim menemen şubeye gelip öyle dağıtıma çıkıyor diye biliyorum.

Bakalım yarın bir arayıp konuscam.

Geri
Yukarı