Aras Kargo’nun fizik kurallarına aykırı hareketi

AzpheduS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
3 gün önce aldığım ürün 2 gündür çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine ulaşmak için yolda. Şimdiye kadar her şey normal sayılır. Ancak kargo hareketlerinde 7 Ağustos 05:41 tarihinde varış şubesine gönderildiği yazılmış.

Ve... Daha saat 05:41 olmadı. Geleceğe umut taşıyorlar sanırım. Kargocuya da sormanın bir faydası var dolar daha ne kadar yükselecek diye.

Not: Konuyu 00:45 sularında yazıyorum. Yaklaşık yarım saat önce başka bir konu açtığım için beklemem gerek.

Dosya Ekleri

• 20200807_004847.jpg
    20200807_004847.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 175
Kargo geldiğinde bilgi topluyorum dolar'a mı Euro'ya mı altına mı yatırım yapalım diye. Hep beraber yatırır kar ederiz. Yalnız %10 pay alırım(!) :D

Yaklaşık 2 sene önce dizüstümü sahibinden üzerinden satmıştım. Adam bana direk güvenerek parayı EFT yapmıştı. Ben kargoyu verdim Aras'a. Masada kadın var tip tip bakıyor bana. Suratı asık. Bu suratı asık çalışanları hiç anlamam sevmiyorsanız yapmayın bu işi. Her neyse kağıdı aldım eve gittim daha sonra farkettim. Adamın soyismini yanlış yazmış. Ben kalp krizi geçirecektim. Kargoyu adam alana kadar aradım. Allah'tan adamın arkadaşıymış kargo kuryesi öyle halloldu.

Hocam amacım biraz gülüp eğlenmekti. Bu kadar ciddiye alınacağını bildem açmazdım konuyu. Anlayış gösterirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı