Aras Kargo'ya iade en geç saat kaçta verilebilir?

Golden.Nyks

Decapat
Normalde kapıyı gözlüyordum direk kapıda iade etmek için ama kargo gelice kardeşim almış yetişemedim, adam çıkarken seslendim ama geri almadı :D iade kodu lazım vs. dedi.
Aras kargo iadeleri en son saat kaçta alıyor? 4 de iadeleri kapanma mevzusu vardı, eğer öyleyse boşuna gitmeyeyim o kadar yolu.

Şubenin konumuna göre ve yoğunluğuna göre değişir. Kimisi 5' te bitirir iade alımı veya kargo bırakımını. Ama 4 değildir en erken 5 te bitirebilir diye düşünebiliriz.

"hafta içi 17:30'a kadar cumartesi günleri ise saat 13:00'a kadar" diye belirtiyorlar kendi sitelerinde.

Hocam öyle deniyor da uygulama da öyle olmuyor, geçen sene MNG ile iade gönderecektim 16.30'da gittim iade almadılar, iadeler 4 de kapanıyormuş, yurt içi kargoda da benzer bir durum yaşadım. O yüzden emin olamadım.

Şubenin konumuna göre ve yoğunluğuna göre değişir. Kimisi 5'te bitirir iade alımı veya kargo bırakımını. Ama 4 değildir en erken 5'te bitirebilir diye düşünebiliriz.

Kesin bir şey yok sanırım, o zaman kalsın yarın sabah veririm, normalde bugün vereyim çıksın diyordum ama almazlarsa boşuna 2-3km gidip gelmeye gerek yok.

Hocam öyle deniyor da uygulama da öyle olmuyor, geçen sene MNG ile iade gönderecektim 16.30'da gittim iade almadılar, iadeler 4 de kapanıyormuş, yurt içi kargoda da benzer bir durum yaşadım. O yüzden emin olamadım.

Kesin bir şey yok sanırım, o zaman kalsın yarın sabah veririm, normalde bugün vereyim çıksın diyordum ama almazlarsa boşuna 2-3km gidip gelmeye gerek yok.
Aras kargonun sağı solu belli olmaz. Yarın gitmen daha kesin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı