Aras Kargo'ya verilen kargodan haber yok

dewilboyz

Kilopat
AliExpress'den hoşuma giden 2 adet anahtarlık aldım. Ürünüm 5-10 gün içinde uçak ile TR'ye ulaştı ve gümrük kontrollerinden sorunsuz geçti ve buraya kadar bütün süreci takip edebildim. Ürünüm ne zaman ki Aras Kargo'ya teslim edildi ürünümden bir daha haber alamadım. Birincisi trakya kurumsalı arıyorsunuz kimse telefonu açmıyor şans eseri açan olsa bile size AliExpress ile ilgilenen arkadaşların numarasını vereyim diyor ve yine orada kimse açmıyor. 20. defa aramamın sonucunda telefonu birisi açtı ve kargonuz dolaşımda kaybolmuştur AliExpress'den iade isteyin diyor. Bu arkadaşlar süreci artık o kadar iyi biliyorlar ki kargon gerçekten kayıp mı oldu yoksa birisi beğendi aldı cebine mi attı emin olamıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda bir kez bu durum ile karşılaştım ama üzerinden yıllar geçtiği için hangi kargo firması olduğunu hatırlamıyorum. Birine ürün hediye etmek için kargo verdik. Ürün, yolda kayboldu. Bu durumda kargo firmasını sürekli aramanın bir önemi bulunmuyor. Çünkü büyük ihtimal bir şey yapamazlar.

Sanırım dava açmalısın veya Tüketici Hakem Heyeti başvurusu yapmalısın.

Ne olduğunu kesin olarak bilemeyiz. En iyisi iade talebi açın ve iade alın. AliExpress bu konuda sorun çıkarmayacaktır. Bazen iade edildikten sonra kargo ortaya çıkıyor ve teslim ediliyor. Artık öyle bir durum yaşarsanız şansınıza.

Geri
Yukarı