Epic Games Arayüz güncellemesi gelecek mi?

Bazen düşünüyorum, Epic seviyesindeki bir firma için, UI yapmak, hele performanslı çalışan bir UI yapmak neden bu kadar zor diye...

Tam da düşündüğüm konuya değinmiş oldun. Adamlar yine 1 yılda bir iki özellik ekliyor ve bakıyorsun diğer oyun platformlarına göre çok değişik gelecek tasarımlar da yapmıyorlar. Yani üstünde çok düşünmüyorlar bir özelliği eklerken "daha farklı biçimde nasıl ekleyebiliriz" gibisinden. Ama ne var ki senin de dediğin gibi böyle bir firma yine de o tarzda bir UI yapamıyor... Çok saçma.

Umarım düzeltirler. Epic Games'te ne varsa neredeyse hepsinde sıkıntı yaşıyorum. Düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim bu arada

Ben de benzer bir şeyler duymuştum. Ama "seviye sistemi" özelliğinin geleceğine kadar değil. Eğer o da gelecekse Steam'deki tek beğenmediğim özellik olan "seviye atladıkça, vitrin ve diğer şeyleri açma/fazlalaştırma sistemi) olarak üstüne daha da katarlar.

Oyunların başarımların profilde sergileyebileceğimizi falan söylemişlerdi yani Steam'de profil olarak ne görebiliyosak neredeyse her şeyi getircekler ama ne zaman bilinmiyor.

Şahsen bana göre Epic Games'in arayüzü aşırı rezalet. Oyun arayayım diyorsun insan gibi gezinemiyorsun. Uygulamayı açana kadar zaten 5 dakika geçiyor. Aşırı hantal ve bunaltıcı bir sistemi var. Kesinlikle oyuncu profili sistemi getirmeliler. Başarılı olmak istiyorlarsa köklü bir değişikliğe gitmeleri şart. Arada uçurum bir fark yoksa Steam'den almayı tercih ediyorum. Eğer beni farklı bir platforma daha fazla para vermeme itiyorlarsa zaten burada apaçık bir sorun vardır.

Epic oyunları açarken biraz daha fazla CPU'ya yükleniyor SSD ve cpunuz iyi değilse uzun sürüyor. O kısım cidden opitmize edilmeli.

Tam da düşündüğüm konuya değinmiş oldun. Adamlar yine 1 yılda bir iki özellik ekliyor ve bakıyorsun diğer oyun platformlarına göre çok değişik gelecek tasarımlar da yapmıyorlar. Yani üstünde çok düşünmüyorlar bir özelliği eklerken "daha farklı biçimde nasıl ekleyebiliriz" gibisinden. Ama ne var ki senin de dediğin gibi böyle bir firma yine de o tarzda bir UI yapamıyor... Çok saçma.
Uygulama garip bir şekilde hantal. Hani bilgisayarım zayıf değil. Uygulama sadece berbat. Mağaza sayfasını integrated ui yapalım demisler ama, ığh yani.

Şahsen bana göre Epic Games'in arayüzü aşırı rezalet. Oyun arayayım diyorsun insan gibi gezinemiyorsun. Uygulamayı açana kadar zaten 5 dakika geçiyor. Aşırı hantal ve bunaltıcı bir sistemi var. Kesinlikle oyuncu profili sistemi getirmeliler. Başarılı olmak istiyorlarsa köklü bir değişikliğe gitmeleri şart. Arada uçurum bir fark yoksa Steam'den almayı tercih ediyorum.

Açılma gibi sorunları da boş verdim artık, herifler oyun indirme platformunda bile oyuncuların doğru düzgün yorum/inceleme yapabileceği bir tasarım bile yapmamışlar.

Açılma gibi sorunları da boş verdim artık, herifler oyun indirme platformunda bile oyuncuların doğru düzgün yorum/inceleme yapabileceği bir tasarım bile yapmamışlar.

Onu da getiricekler ama sadece lafta daha.

Hadi arayüz ayarlamayı geçtim insanların alta yorum bırakabilecekleri bir yer yapmak ne kadar uzun sürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı