Arayüzü EMUI'a benzeyen markalar hangileridir?

Hocam kusura bakma bir uyudum yeni uyandım tam anlamamışım soruyu :D
Asıl cevabı şöyle vereyim. Çin komunist bir ülke olduğu için dış ürünleri kullanacağına kendisi geliştirir üretir satar yani Çin'de üretilen telefonların arayüzü birbirine çok benzer. Aynı Kore'de üretilen Hyundai ve Kia gibi veya Peugeot ve citroën gibi.
Citreon ve Peugeot Fransız hocam. Ama evet aynı ülkede yetişen ürün ve teknolojiler benzer oluyor.

Bütçe yok açıkçası, ileride başka bir markaya geçmek zorunda kalırsam diye bakınıyorum. EMUI benim için stabil ve güzel bir arayüz. Yenisi de böyle olsun istiyorum. 👀

Evet hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi oluyor. 🥲
OneUI, Oxygen OS ve Pixel Arayüzü iyi bir tercih olur. ColorOS’da belki düşünülebilir.

Pixel derken Google Pixel arayüzünden mi bahsediyorsunuz?
Başka kaç tane Pixel arayüzü var ?😀

OxygenOS harici sevebileceğim yok gibi aralarında. Pixel çok sade (gerçi OxygenOS da sade sanırım), Samsung'a da tövbeliyim. Teşekkür ederim. 👀
Rica ederim. Sade arayüzler daha güzel olabiliyor. Bu arayüzler hariç istemiyorsan direkt iOS’a geç.

Başka kaç tane pixel arayüzü var?😀

Gerçi doğru, ama şu bir gerçek. Bende Google pixel 6 vardı onda aldığım performansı Realme GT de alamadım.
Çok sade boş animasyonlardan muaf olunca performansı çok iyi oluyordu. Bana göre pixel açık ara en güzel, hızlı, şarjı yavaş azalan bir arayüz.

Gerçi doğru, ama şu bir gerçek. Bende Google pixel 6 vardı onda aldığım performansı Realme GT de alamadım.
Çok sade boş animasyonlardan muaf olunca performansı çok iyi oluyordu. Bana göre pixel açık ara en güzel, hızlı, şarjı yavaş azalan bir arayüz.
Pixel cihazlarının ülkemizde satılmıyor olması bir eksi. Belki ileride ki günlerde gelir.

Pixel cihazlarının ülkemizde satılmıyor olması bir eksi. Belki ileride ki günlerde gelir.

Gelmez. Çünkü kuzenim ABD de wat yapıyor. Google Kaliforniya da pazarlama bölümünde çalışıyor.
Bende telefonu ondan aldım zaten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı