Arayüzü kötü olanlar için Android başlatıcı tavsiyeleri

Bu güzelmiş.

Screenshot_2023-05-29-12-16-05-928_bitpit.launcher.jpg

Hocam Microsoft Launcher sonuna kadar tercihimdir. Hem Microsoft uygulaması olduğu için güvenli, hem işlevsel, hem de Microsoft hizmetleriyle sorunsuz senkronize çalışıyor.

Smart Launcher ücretli sürümünü kullanıyorum. Çok başarılı ve kullanıilı bir arayüz sunuyor. En çok hoşuma giden olay Uygulamalar tek tıklamayla açılırken dilerseniz çift tıklamalara kısayol atayabiliyorsunuz.

Yaklaşık 1 aydır Microsoft Launcher kullanıyorum. Microsoft to do gibi özelliklere tek kaydırmayla ulaşabilme açısından işimi bayağı kolaylaştırıyor. Ana ekran widgetları bana biraz yetersiz geldi fakat öneririrm.

Merhaba. Casper gibi bazı markalar biliyorsunuz telefon arayüzüne pek önem vermiyor. Sizin için birkaç launcher derledim.

1- Microsoft Launcher

2- Smart Launcher 6

3- Launcher IOS 16

4- Niagara Launcher

Benin beğendiklerim bunlardı, iyi günler.
İnceleme değildir, öneridir.

@592041 Neyi beğenmediniz?
Ben kendimde Smart Launcher 6 kullanıyorum diğer launcherların hepsini kullandım kesinlikle tavsiye ederim.

Telefona göre değişir. Mesela nova Launcher, MIUI'dan daha akıcı.
Hocam akıcılığı değil ben bayağı Ram ve işlemcimi kullanmasın istiyorum. Mate 10 lite kullanıyorum root ile Ram arttırma yapmak istiyorum ama huawei baya izin vermiyor. Parayla vs yapılıyor ancak. Eğer kendi launcherime yakın bir launcher bulabilirsem çok güzel olacak. Örnek mesela bu launcherların bazılarında logo düzenleme vs varmı?

Hocam akıcılığı değil ben bayağı Ram ve işlemcimi kullanmasın istiyorum. Mate 10 lite kullanıyorum root ile Ram arttırma yapmak istiyorum ama huawei baya izin vermiyor. Parayla vs yapılıyor ancak. Eğer kendi launcherime yakın bir launcher bulabilirsem çok güzel olacak. Örnek mesela bu launcherların bazılarında logo düzenleme vs varmı?
Logı düzenleme theme store varsa orada vardır. Benim saysıklarımda yok diğerlerinde olabilir.

Geri
Yukarı