Arc 750 vs Arc 770

Intel'in driver problemlerine okeyseniz başka alternatif yok açıkçası, fiyatına göre gayet uygun. Ancak 3000TL fazladan verecekseniz Intel ekran kartı almazdım açıkçası daha iyi alternatifler var.

Sistem çok iyi hocam. Bu şekilde alınmasını öneririm.

16 gb gpu diyor intel ama 6700xt nin performansına yaklaşamıyor. 6700xt li sistem tercih ederdim şahsen.

Sistem hoşuma gitti ancak 12 bine kadar çıkabilme ihtimalim var ama o fiyatta bile daha iyi alternatifler bulamadım açıkçası alınca da en iyisini almak istiyorum ama yok gibi.

Yok hocam cidden. 6600ü ve 3060ı geçiyor bu kart çoğu oyunda. Daha iyisi için 14K falan gçzden çıkarmak lazım gibi en azından.

16 gb gpu diyor intel ama 6700xt nin performansına yaklaşamıyor. 6700xt li sistem tercih ederdim şahsen.
6700 xt li sistemler 15k altı olmuyor ne yazık ki
Şöyle var ama FPS olarak videolarda çok fark göremedim değmez gibi geliyor

Yok hocam cidden. 6600ü ve 3060ı geçiyor bu kart çoğu oyunda. Daha iyisi için 14K falan gçzden çıkarmak lazım gibi en azından.
Birde w11 hediye diyor ben Windows 10 kullanıcam ama nasıl olucak sorun çıkar mı o konuda acaba

Bir de W11 hediye diyor ben Windows 10 kullanacağım ama nasıl olacak sorun çıkar mı o konuda acaba

Keyle kullanabilirsiniz muhtemelen ama 11 öneririm hocam neden 10 istiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı