Arc A750 alınır mı?

• Konuyu başlatan Wux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
XeSS teknolojisini bilmiyorum yine beyaz geyiğin konusunda görmüştüm teknoloji iyi çalısıyor deniliyordu kino da alınabilir demişti herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum arkadaş kendi deneyimlerini aktarmış anormal bir durum yok.

Tamamdır sence son olarak RX 6600 mu Arc'a 750 mi daha çok oyun için iş görür sadece oyun oynayacagım.

Hocam Arc A750 alın geçin. Arc A750 RX6600'den sonra çıkmış bir kart ve Intel'in şu anda piyasada çıkarmış olduğu fazla model olmadığı için RX6600'den bile daha fazla uzun ömürlü olabilir driver konusunda. Olmasa bile hemen hemen aynı olurlar dert etmeyin bence bunu.

Isınmasi nasıl ve XeSS nasıl çalışıyor marvels Spider-Man RDR2 God of War gibi oyunlar oynayacagım Ultra ayarlarda.

WattMan falan vermez değil mi herhangi bir sorun çıkmaz umarım sipariş vereceğim.

Bende sipariş ettim elimde şu an gayet stabil zaten İtopya test yapıp yolladığı için endişelenmeye gerek yok. WattMan saçmalığı ise bu yepyeni Arc kartlarda yok o WattMan ucubeliği AMD RX5xxx serilerinde yaygın.

RX 6600 mu RTX 3050 mi Arc A750 mi üçünden hepsini alabilirim ama hangisi NVIDIA sadece daha güvenilir diye seçenek olarak düşünüyorum.

Tabii ki Arc A750. A750 RTX3060 kafasında bir kart. RX6600 alınır mı? Bence bu sistem varken alınmaz en aşağı rx6600 sistem gaming.gen.tr'de 12.000TL civarı onun yerine ucuz daha yeni ve daha performanslı ARC A750'li sistem varken neden RX6600'li sistem alalım? Render performansında yine ARC sistem öne geçiyor çünkü render ile işiniz olduğunda sizin işinize yarayacak şey GPU çekirdeği sayısıdır, bu değer Arc A750'de 3584 çekirdek iken RX6600'de 1792 çekirdek var. Bu da Arc A750'yi öne geçiriyor. Arc A750 oyun performansında RX6600'den daha iyi sayılabilir.

Geri
Yukarı