ARC A750 alınır mı?

Bütçe
6500
Aşırı fark yok, RX 6600 de alınabilir. A750 tercih etmekten daha iyi olur.

Peki teşekkür ederim dostum.

Windows 11'i nasılki henüz stabil olmadığı için önermiyorsam Intel ekran kartlarını da henüz stabil olmadığı için önermiyorum.
Bazı oyunlarda çok iyi işlemeler yaparken bazı oyunlarda aşırı çuvallıyor.
Örneğine buradan bakabilirsiniz
O yüzden her ne kadar yazılımını sevmesem de bu bütçede RX 6600 almak daha mantıklı olur.

Güncellemeler ile stabil hale gelebilecek bir kart mi?

Güncellemeler ile stabil hale gelebilecek bir kart mi?

Bilemeyiz. Henüz sektörde çok yeni Intel ekran kartı konusunda.

RX 6600XT almayı düşünüyordum ama bu fiyatlara bulamadım RX6600 alsam pek fark var mı arasında.

Bu arada;
Afox Radeon RX 6600 XT
7000 liraya satışta sıfır kart. Son 15 ürün akabinde 8400 liraya çıkacakmış.
Afox markası yurtdışında kullanılıyor hatta Foxconn altında kurulmuştu daha sonra kendi markası ile devam ettiler fakat Türkiye'de garanti kapsamı yani satış sonrası desteği nasıldır bilemiyorum.

Merhaba arkadaşlar. ARC750 ekran kartı almayı düşünüyorum 5500TL gibi bir fiyatı olduğundan ama aklıma takılan sorular var. Driver güncellemeleri nasıl güzel mi? Çoğu oyun inceleme videosunu inceledim. Şahsen güzel FPS veriyor. AMD işlemci ile mi kullanmalıyım yoksa Intel mi?
(Farklı bir ekran kartı modeli öneriniz var mı bütçe 6k-7k).
Hocam aynı kartı kullanıyorum bir aydır. Eskide sorunlu bir karttı fakat artık sürücüler oturdu, ben hiç hata almadım.

1000 lira fark için ister hazır sistem ister sadece ekran kartı fark etmez 6600 varken alınmaz. Bir sonraki kartları iyi olacak gibi duruyor.

Bu iki sistemden birini düşünüyorum hangisi olabilir sizce biri RTX2060 Super diğeri RX7600.
Bütçe: 15K 16k

Bu iki sistemden birini düşünüyorum hangisi olabilir sizce biri RTX2060 Super diğeri RX7600.

7600'ün kas gücü daha iyi.
Hiçbir zaman AMD önermem ama bu paralara NVIDIA almaya gerek yok bence.

2060 bu fiyata hemde Afox? Çöp + kazık. 6700 aynı klasman bile değil ve sistemlerde bulunan RAM önemli değil neyse de PSU'lar o paraya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı