Intel Arc A750 alınır mı?

Aldım sıfır 6 bin TL

Dosya Ekleri

• IMG-20240208-WA0023.jpeg
    IMG-20240208-WA0023.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20240208-WA0025.jpeg
    IMG-20240208-WA0025.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 43
Hayırlı olsun. Ama 7K bütçen varmış zaten dediğim kartlardan birini alsaydın keşke performans açısından daha iyi olurdu. Ama 6K da kötü değil.
Kartı aşırı derecede ağır ve çok kaliteli yapılmış tasarım harikası ve test ettim bu fiyata bu performans çok güzel oyunlar aşırı derecede akıcı ben tavsiye ederim

Kartı aşırı derecede ağır ve çok kaliteli yapılmış tasarım harikası ve test ettim bu fiyata bu performans çok güzel oyunlar aşırı derecede akıcı ben tavsiye ederim
Dostum merhaba. Ben de bu kartı alma arefesindeyim açıkcası. 1 haftalık deneyimini paylaşır mısın sana zahmet? Oyun performansları (yeni oyunlar ve eski oyunlar), sıcaklık, boşta çalışma performansı, güncellemeler nasıl yapılıyor vs vs.

Daha iyisini alabilecekken neyin cazibesine kapılıp ta kötüsüne düşüyorlar anlamıyorum neyse hayırlı olsun 😓
Macera arıyoruz hocam. Mesela ben zamanında i3-8100f işlemcinin yanına Gtx 1080ti Evga Ftw takmıştım. 20 yıllık sarımtırak kasaları bilirsiniz belki ona Msi Z370 M5 anakart monte edip sistemi ona dizmiştim vs. Bu kafayı yakalamak biraz zor.

Macera arıyoruz hocam. Mesela ben zamanında i3-8100F işlemcinin yanına GTX 1080 Ti EVGA FTW takmıştım. 20 yıllık sarımtırak kasaları bilirsiniz belki ona MSI Z370 M5 anakart monte edip sistemi ona dizmiştim vs. bu kafayı yakalamak biraz zor.
Bende de var o kafa HP Pro 3500 kasasına öyle bir şeyler yapmıştım :D

Dostum merhaba. Ben de bu kartı alma arefesindeyim açıkcası. 1 haftalık deneyimini paylaşır mısın sana zahmet? Oyun performansları (yeni oyunlar ve eski oyunlar), sıcaklık, boşta çalışma performansı, güncellemeler nasıl yapılıyor vs vs.
Alalı 2 hafta olucak kart bence gayet güzel hızlı GTA 5 yüklü şuanda donma kasma kesinlikle yok rdr2 indiriyorum fakat daha inmedi güncelleme Intel Arc üzerinden oluyo Intelin programını kullanmak basit gerçekten ısı derecesi olarak fazla ısındeğını görmedim ama yarın yeniden sizin için bakarım

Alalı 2 hafta olucak kart bence gayet güzel hızlı GTA 5 yüklü şuanda donma kasma kesinlikle yok rdr2 indiriyorum fakat daha inmedi güncelleme Intel Arc üzerinden oluyo Intelin programını kullanmak basit gerçekten ısı derecesi olarak fazla ısındeğını görmedim ama yarın yeniden sizin için bakarım
Başka bir konuda yine aynı karta sahip olan biri coil whine olduğunu belirtt. Sizde de böyle bir durum var mı?

Başka bir konuda yine aynı karta sahip olan biri coil whine olduğunu belirtt. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bir diğer husus ise bu kartı montaj yaparken anakart veya işlemcide bir uyumluluğuna dikkat etmem gereken bir durum var mı?

Son düzenleme:

Bir diğer husus ise bu kartı montaj yaparken anakart veya işlemcide bir uyumluluğuna dikkat etmem gereken bir durum var mı?
Benim işlemcim zaten Intel 11400F uyumsuz olacağını düşünüyorum anakartta da bir uyumsuzluk olacanı sanmıyorum yeterki yeni bir anakart olsun eski anakartlarda ne olur onu bilemem anakartım Asus tuf gaming b560 M Plus

Coil whine de hiç daha önce yaşamadım 2.el bir kart alacaksanız dikkat edin benim Kartım Sıfır olduğu için böyle bir şey yaşamadım.

Geri
Yukarı