Arc A750 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Desoxs

Centipat
Daha fazla  
Arc A750 hakkında ne düşünüyorsunuz sizce daha gelişmekte olan bir ekran kartı mı yoksa yüksek performanslı bir ekran kartı mı seçme şansınız olsa RX6650 XT'yi mi seçerdiniz Arc A750 ekran kartını mı?

A750 5000 TL idi. 5000'e alacağım anda zam geldi, 6000 TL oldu. Ben de RX 6650 XT aldım. Onun yerine indirimde A770 almak en mantıklısı olur.

Intel ekran kartı oyununda çok geç kaldı bana kalırsa. DX11 oyunlarda performans sorunları yaşatıyor bununla birlikte DX10 ve aşağısı daha da kötü. Tavsiyem AMD veya NVIDIA almanızdan yanadır hocam.

Arc 750 seçimimi 2 yıl sonra yapardım. Driver olsun gereksiz çektiği güç tüketimi olsun daha desteklemediği oyunlar vs. bunları atlattıktan sonra seçilmesi gereken bir kart.

Intel ARC ekran kartı serisinin hiçbiri alınmaz. Bunu düşünüyorum;

Arc A750 hakkında ne düşünüyorsunuz sizce daha gelişmekte olan bir ekran kartı mı yoksa yüksek performanslı bir ekran kartı mı seçme şansınız olsa RX6650 XT'yi mi seçerdiniz Arc A750 ekran kartını mı?
A750 alınmaz. A770 ile aralarında 1,000 TL falan oynuyor şu anda. Bide performans bakımından yetersiz bir kart. Daha iyi muadilleri var. A770'i 6,500 TL iken almıştım. (2 ay önce). O zamana göre iyi fiyata almıştım, şimdi 11-12,000 TL olmuş fiyatları. Bu fiyatlara alınmaz.

Aramızda Arc A750 kulanan var mıdır? Bir de 11bin liralık İtopya'daki sistemi güncelleyip alsam mantıklı olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı