Arc A750 vs RX 6600

Kaldı biraz konuları gezin görürsünüz.

Kalmadı. Ben de 6000 serisi kart kullanıyorum konuları gezmeme gerek yok. WattMan sistemde olan herhangi bir sorundan dolayı (gücün yeterli olmaması vs.) da ortaya çıkabiliyor, her zaman ekran kartıyla alakalı olmuyor. Ekran kartı yazılımından dolayı ortaya çıkan WattMan sorunları 6000 serisiyle çözüldü.

FSR 3 olduğunu hatırlatırım.

Hocam FSR3 ve DLSS karşılaştırmak çok mantıklı olmuyor DLSS en azından çoğu oyunda var zaten VRAM'e gelince nvadianın VRAM performansı daha iyi ve oyunlarda da performans olarak hemen hemen aynılar; bazı oyunlarda RX 6700 XT daha iyi performans gösteriyor bazılarında 3070 ayrıca 2K'ya gelecek olursak 2K performansta VRAM farkına rağmen 3070 daha iyi bir performans sağlar aynı zamanda yazılım falan filan varken bence RX 6700 XT ve 3070 rakip kartlar değiller.

DLSS daha gelişmiş teknoloji AMD WattMan sorunları bitmiyor.

Yeni kartlarda yok yiğidi öldür hakkını yeme hala RX580'mi kullanıyorsun?

Hocam FSR3 ve DLSS karşılaştırmak çok mantıklı olmuyor DLSS en azından çoğu oyunda var zaten VRAM'e gelince nvadianın VRAM performansı daha iyi ve oyunlarda da performans olarak hemen hemen aynılar; bazı oyunlarda RX 6700 XT daha iyi performans gösteriyor bazılarında 3070 ayrıca 2K'ya gelecek olursak 2K performansta VRAM farkına rağmen 3070 daha iyi bir performans sağlar aynı zamanda yazılım falan filan varken bence RX 6700 XT ve 3070 rakip kartlar değiller.

FSR 3.0 ile DLSS 2.0 karşılaştırmak zaten mantıksız hocam. Şahsen bende rakip olmadıklarını düşünüyorum.

Yazilim ile SpaceX roketi kaldirmiyorsan arada bir fark yok, bayiliyorum su NVIDIA tayfanin yazilim olarak daha iyi kolpasina. AMD Radeon'da yapamayip NVIDIA GeForce'da yaptigin bir seyi yazin gorelim eksiklerini.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı