Arc Browser Windows Bekleme Listesindeki Kullanıcılara Anket Göndermeye Başladı

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Bir işletim sistemi gibi olmaya çalışan ve macOS ile iOS'ta halihazırda mevcut olan Arc browser, Windows betası için bekleme listesinde olan kullanıcılara mail yoluyla bir anket göndermeye başladı.

11 Aralık'ta başladıklarını belirten bir website de mevcut. Arkadaki ikonları oynatabiliyorsunuz. İşletim sistemi özelliğini vurgulamak için böyle bir şey yapmışlar sanırım.

1702339433794.png

Ankete üstteki websiteden siz de ulaşabiliyorsunuz.

1702335844005.png

Anket genel olarak "Arc'ı nasıl kullanırsın?", "sistemin nasıl?" tarzıydı. Yani ihtiyaçları olacak verileri topluyorlardı. Hepsinin ekran görüntüsünü almadım.

Arc 1.png

Arc 2.png

Arc 3.png

Ayrıyeten az evvel konu açmak için hazırlanırken şirketin YouTube'a bununla alakalı video da attığını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmeyenler Arc'ı inceleyebilir.

Web sitesi ve macOS için indirme linki:

The Browser Company - Arc'ın yapımcı şirketi.

Bilgilendirici bir yazı.

1702336874205.png

Bir işletim sistemi gibi olmaya çalışan ve macOS ile iOS'ta halihazırda mevcut olan Arc browser, Windows betası için bekleme listesinde olan kullanıcılara mail yoluyla bir anket göndermeye başladı.

11 Aralık'ta başladıklarını belirten bir website de mevcut. Arkadaki ikonları oynatabiliyorsunuz. İşletim sistemi özelliğini vurgulamak için böyle bir şey yapmışlar sanırım.

Eki Görüntüle 2049845

Ankete üstteki websiteden siz de ulaşabiliyorsunuz.
Anket genel olarak "Arc'ı nasıl kullanırsın?", "sistemin nasıl?" tarzıydı. Yani ihtiyaçları olacak verileri topluyorlardı. Hepsinin ekran görüntüsünü almadım.

Eki Görüntüle 2049835
Eki Görüntüle 2049836
Eki Görüntüle 2049837

Ayrıyeten az evvel konu açmak için hazırlanırken şirketin YouTube'a bununla alakalı video da attığını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmeyenler Arc'ı inceleyebilir.

Web sitesi ve macOS için indirme linki:

The Browser Company - Arc'ın yapımcı şirketi.

Bilgilendirici bir yazı.

Eki Görüntüle 2049844
Ne olduğu hakkında fikrim yok fakat geliştiriciye destek amaçlı formu doldurdum. Beta'yı mail olarak atarlarsa kullanırım.

Ne olduğu hakkında fikrim yok fakat geliştiriciye destek amaçlı formu doldurdum. Beta'yı mail olarak atarlarsa kullanırım.
İyi niyetli yapmış olabilirsiniz fakat bir tarayıcıyı işletim sistemi gibi yapmak istiyorlar. Yani desteğe ihtiyaç duymayacak kadar güçlü bir şirket olduğunu zannediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı