Arcade yarış oyunu önerisi

Maryo

Hectopat
Maksimum bütçem: 100 TL.
Forza horizion 4 alacağım onun parasını ayrı tutuyorum yüzden önermeyin.
Elimde olanlar: Crew 2, NFS Payback, burnout paradise, Assetto Corsa, Forza horizion 4, Dirt Rally.
Bu arada Steam zorunlu değil .

Son düzenleme:
Forza Horizon 4 alacaksanız bence bir başka oyuna gerek yok. Şu an piyasadaki arcade yarış oyunları FH4'ün çok gerisinde, kaldı ki diğer alternatifleri de sizde varmış.

Belki bu düşünülebilir:

Bir kaç ay FH4 oyna, seversen rahatlıkla götürür zaten uzun süre. Çıktıktan sonra FH5'e geçersin. İlk günden GamePass ile oynarsın. Aklıma FH kalitesinde arcade yarış oyunu gelmedi.

Game Pass'a bir göz atın. Arcade yarış oyunları illaki vardır. Hoşunuza gidenler varsa 100 TL'ye birkaç aylık üyelik alarak istediğiniz gibi hepsini oynarsınız. Standart olan paket 30 TL'ydi. Yani 3 aylık abonelik alabilirsiniz. Bunlara Forza Horizon 4'te dahil. Beğenirseniz onu ayrı olarak alırsınız.

Blur arcade'in babasıdır. Eskidir ama hala sağlam oyundur.
Konsolumda var o yüzden almayacağım.
Forza Horizon 4 alacaksanız bence bir başka oyuna gerek yok. Şu an piyasadaki arcade yarış oyunları FH4'ün çok gerisinde, kaldı ki diğer alternatifleri de sizde varmış.

Belki bu düşünülebilir:
Hocam şimdi bunun TrackMania 2020 sürümü yani beleşinden ne farkı var?
Eğer iyi bir farkı varsa alırım seviyorum çünkü bu tür oyunları.
Bir kaç ay FH4 oyna, seversen rahatlıkla götürür zaten uzun süre. Çıktıktan sonra FH5'e geçersin. İlk günden GamePass ile oynarsın. Aklıma FH kalitesinde arcade yarış oyunu gelmedi.
Gamepass ile 30 tl vermektense biraz para biriktirip almayı tercih ederim çünkü araba oyunlarını severim ve arada açıp oynayıp silerim bazılarını bazılarını ise uzun süre oynarım.
Game Pass'a bir göz atın. Arcade yarış oyunları illaki vardır. Hoşunuza gidenler varsa 100 TL'ye birkaç aylık üyelik alarak istediğiniz gibi hepsini oynarsınız. Standart olan paket 30 TL'ydi. Yani 3 aylık abonelik alabilirsiniz. Bunlara Forza Horizon 4'te dahil. Beğenirseniz onu ayrı olarak alırsınız.
Hocam Forza Serisine aşığım sadece 1.oyunu hariç tüm oyunlarını oynadım 4. oyunu ise oynayacağım.

Bu oyunları oyunları oyna neden oyun önerisi istiyorsun piyasadaki düzgün bütün arcade oyunlara sahipsin zaten şu anda. İlla farklı bir şey istiyorum diyorsan Driver: San Francisco ve test Drive unlimited serisi tavisyemdir

Yeni konular

Geri
Yukarı