Arçelik 8 serisi ile GeForce NOW oynanabilir mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Arçelik 8 serisi alacağız, 4K televizyon. Oyun oynamak istiyorum. GeForce NOW yükleyebilir miyim, yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

İnternetiniz? Bir de televizyonun tam modelini atar mısınız? TV'nizin işletim sistemine ve işlemci gücüne falan bir bakmak lazım, modeli paylaşın.

En kötü ihtimalle, ek olarak alacağınız bir Mi Box 4K ile çoğunlukla sorunsuz oynandığını söyleyen kullanıcılar var.

Hocam benim bir arkadaşımda vardı hiç zevk vermiyor ping çok oluyor diyordu hikayeli oyunlar oynanır ama FPS oyunları oynanmaz diyordu.

İnternetiniz? Bir de televizyonun tam modelini atar mısınız? TV'nizin işletim sistemine ve işlemci gücüne falan bir bakmak lazım, modeli paylaşın.

En kötü ihtimalle, ek olarak alacağınız bir Mi Box 4K ile çoğunlukla sorunsuz oynandığını söyleyen kullanıcılar var.

İnternet Türk Telekom 75Mbps download 25 upload. 8 serisi A55 C 885 A / 55

Hocam benim bir arkadaşımda vardı hiç zevk vermiyor ping çok oluyor diyordu hikayeli oyunlar oynanır ama FPS oyunları oynanmaz diyordu.

Ping olayı internetten internete değişir hocam. Bir de Forza Horizon 4 gelme ihtimali var GeForce NOW'a gelirse FH4 oynarım zaten.

Ping olayı internetten internete değişir hocam. Bir de Forza Horizon 4 gelme ihtimali var GeForce NOW'a gelirse FH4 oynarım zaten.

Hocam arkadaşın hızını bilmiyorumda Superonline kullandığını söylemişti. Tabii burada kendi deneyimlerini paylaşacaklar varken benim dediklerimi çok fazla dikkate almayınız.

Büyük ihtimalle FH4 gelmeyecek çünkü Microsoft'un zaten bulut sistemi var NVIDIA ile anlaşma yapmazlar.

Geri
Yukarı