Arçelik servisinin ilgisizliği

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Evet yeni bir konuda ben açıyorum. Bunu okuyanlar varsa ve ailesi Arçelik sevdalısı ise ailenize de okutun derim. Paramızsa rezil oluyoruz demek bu olsa gerek.

Dipfriz bozuldu ve bunun sonucunda 12 Kasım'da servis çağırmıştık. Servis 1250 TL civarında bir ücrete motor değişimi yaptı. Olaylar bundan sonra başlıyor zaten. Kaç sefer müşteri temsilcisini aradık bilmiyorum bile.

Şikayet var linki çalışmıyor nedense aşağıda detayı var.

Son düzenleme:
Dostum bütün Arçelik şikayetlerini tek tek okuyup sizin şikayeti mi bulacağız? Açtım fırın, ütü, çamaşır makinesi bir sürü şikayet var.

Ben Arçelik'ten memnunum.
Sadece çamaşır makinem Vestel.
Almayın aldırmayın demek doğru değil.
Yaşadığım sorun normal mi hocam? Servise gittiğinde memnun kalmadığında senide görürüz. Olay zaten servis tutumu. Böyle iş yapılmaz. O kadar para verdik 400-500 TL'lik kışlık yiyecek var bozuldu bozulacak?

Tek temennim umarım sende servislik olursun

Evet. Sorun yaşıyorum. Yani marka berbat. Böyle bir dünya varsa her marka kötü.

Dostum bütün Arçelik şikayetlerini tek tek okuyup sizin şikayeti mi bulacağız? Açtım fırın, ütü, çamaşır makinesi bir sürü şikayet var.
Link vermiştim ama yanlış olmuş galiba kusura bakma düzenliyorum Yayında olmasına rağmen link gidince ana sayfaya atıyor ya. Neyse buraya kopyasını atayım.

Son cümleyi diyen birinin herhangi bir konuda haklı olabileceğine inanmıyorum.

Evdeki beyaz eşyaların çoğu Bosch'du Arçelik'ten yeniledik. 3.5 senedir kullanıyoruz gerçekten kaliteli ürün yapıyorlar.

Sen sorun yaşadın diye bir dahakine almayız tamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…