Arçelik servisinin ilgisizliği

Yusufhecnopat

Hectopat
Arkadaşlar selam,

Yakında Arçelik'ten bir buzdolabı aldık ve 2 gün komprösörü bozuldu. Bu ayın 10'unda yeni buzdolabı göndereceklermiş, dün akşamdan beri bozuk bunun daha hızlı olması lazım değil mi? Buzdolabında bir sürü yemek vb şeyler var bozulur. Ben mi yanlış biliyorum daha erken gelmesi lazım değil mi aldığımız buzdolabı? 578557 EB | No Frost Buzdolabı | Beyaz Eşya | Arçelik

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bizde beyaz eşyacıyız arçeliğin servislerini yakından biliyorum servisten servise değişiyor diğer gün gelende var 1 hafta gelende var 3-4 günde gelende var hangi servisin geldiği bağlı.

Arkadaşlar selam,

Yakında Arçelik'ten bir buzdolabı aldık ve 2 gün komprösörü bozuldu. Bu ayın 10'unda yeni buzdolabı göndereceklermiş, dün akşamdan beri bozuk bunun daha hızlı olması lazım değil mi? Buzdolabında bir sürü yemek vb şeyler var bozulur. Ben mi yanlış biliyorum daha erken gelmesi lazım değil mi aldığımız buzdolabı? 578557 EB | No Frost Buzdolabı | Beyaz Eşya | Arçelik

Eğer stokta aynı buzdolabından varsa anında ya da ertesi gün gönderilmesi lazım ancak yoksa sipariş veriliyor ve öyle geliyor, eğer stokta varsa iş yoğunluğundandır.

Geri
Yukarı