Arçelik TV'ye APK nasıl yüklenir?

exelans12

Picopat
Arçelik marka TV'miz var, kumandada "@" diye bir tuş var ona basınca ekranda birkaç tane yüklü olan uygulama çıkıyor (Netflix, Facebook, Twitter, Mirashare, Media ve 3 tane de yabancı sosyal uygulama var). Play Store falan yok sadece bu yüklü uygulamalar var.

TV'ye APK olarak uygulama yüklemek istiyorum, nasıl yükleyebilirim? Flash disk taktığım zamansa "Media" kısmında sadece Fotoğraflar ve Videoları gösteriyor. Klasör, dosya falan asla göstermiyor.

Mi TV Stick gibi aparatlar hariç TV'nin kendisine uygulama nasıl kurabilirim veya kurulur mu? Yardımcı olursanız sevinirim

.
Android TV değil. APK yüklenmez.
Büyük ihtimalle Android değil TV'niz. Bu yüzden herhangi bir APK kuramazsınız.
Google yok diyorsunuz. O zaman Android olamaz.

Yani apk yükleyemezsiniz.
Benim anlamadığım halihazırda zaten Netflix Facebook Twitter gibi bikaç tane uygulama yüklü Bunlar nasıl yüklendi ki acaba ? Yüklemenin herhangi bi yolu yoksa bunlar nasıl yüklendi TV ye merak ediyorum

.

Benim anlamadığım halihazırda zaten Netflix Facebook Twitter gibi bikaç tane uygulama yüklü Bunlar nasıl yüklendi ki acaba ? Yüklemenin herhangi bi yolu yoksa bunlar nasıl yüklendi TV ye merak ediyorum
Her TV'nin bir uygulama mağazası oluyor. O şekilde uygulama mağazasında bulunan uygulamalara bakıp indirebiliyorsunuz. Onun dışında Android TV'lerde Play Store dışında bazı yöntemlerle APK da kurulabiliyor.

Her TV'nin bir uygulama mağazası oluyor. O şekilde uygulama mağazasında bulunan uygulamalara bakıp indirebiliyorsunuz. Onun dışında Android TV'lerde Play Store dışında bazı yöntemlerle APK da kurulabiliyor.
Az çok biliyorum Google veya Play store gibi uygulama mağazası olan Tv lerde rahatlıkla kurulabiliyor ama Bizim TV gayet özellikleri yüksek ve güzel, içinde Netflix falan da kurulu yani uygulamalar var ama Kullanıcıyla dalga geçer gibi hiçibişey yapmalarına izin vermemişler. Uygulama mağazasına bile erişim yok. Rezalet bir durum resmen... Sağolun bu arada bilgiler için arkadaşlar

Hocam bu uygulamalar Smart TV'lerde olması gereken en önemli uygulamalar zaten. Televizyonunuzun işletim sistemi hakkında bir bilgi edinemedim ancak tahminimce Smart TV'lerin çoğunda kullanılan bir yazılım. Bundan dolayı söylediğiniz uygulamalar yüklü geliyor.

Hocam bu uygulamalar Smart TV'lerde olması gereken en önemli uygulamalar zaten. Televizyonunuzun işletim sistemi hakkında bir bilgi edinemedim ancak tahminimce Smart TV'lerin çoğunda kullanılan bir yazılım. Bundan dolayı söylediğiniz uygulamalar yüklü geliyor.
Evet muhtemelen öyle.. Teşekkürler

Geri
Yukarı