Çözüldü Arch Linux Bluetooth açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Arch Linux manuel şekilde kurdum, Bluetooth açılmıyor ve Chaotic-AUR kurarken hata alıyorum.

Ekran Görüntüsü - 2023-08-14 19-28-28.png

Ekran Görüntüsü - 2023-08-14 19-34-17.png

Teşekkürler. Bu video direkt çözüm. Chaotic-AUR sorunum halen devam ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam onun için farklı konu açın. Bir konuda 2 sorun çözümğ talebinde bulunmanız doğru olmaz.

Hocam onun için farklı konu açın. Bir konuda 2 sorun çözümğ talebinde bulunmanız doğru olmaz.
Bende fazla konu olmasın diye açmıyım dedim hocam, neyse çözdüm zaten Yusuf İpek 'in videosundan bakarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
39:35

Bende fazla konu olmasın diye aç mıyım dedim hocam, neyse çözdüm zaten Yusuf İpek'in videosundan bakarak.

39:35

Şöyle söyleyeyim hocam. Karşılaştığınız her sorun için ayrı ayrı konu açmanız çok daha iyi olur çünkü bu sayede o sorun için bir kaynak olmuş olursunuz. Böylece sizle aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar da tekrar konu açmak zorunda kalmaz ve sorunlarının çözümüne daha rahat ulaşır.

Şöyle söyleyeyim hocam. Karşılaştığınız her sorun için ayrı ayrı konu açmanız çok daha iyi olur çünkü bu sayede o sorun için bir kaynak olmuş olursunuz. Böylece sizle aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar da tekrar konu açmak zorunda kalmaz ve sorunlarının çözümüne daha rahat ulaşır.

Haklısınız hocam, konu limitine takılmamak için tek konuda yazayım dedim bir dahakine ayrı açayım, size de sonsuz teşekkürler her sorunumda anında yanımda oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı