Rehber Arch Linux Kurulumu

Arch Linux kurarken gizli Wi-Fi'ye erişememiştim. Gizli Wi-Fi'lere erişmek için ne yapmak gerekiyor?

Derlenebilen tüm uygulamarı kullanırsın. Gentoo Packages buradan bakarsın gene de. Ama Arch kurulumuna benzemez söyliyeyim

Ben denediğim için biliyorum. Gentoonun ne kadar uğraştırıcı olduğunu yolun başında bıraktım. Çok uzun sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberi tamamladım yazdığım bir şeyden dolayı site hata veriyordu sanırım. Şuan her şey tam.
Arch Linux kurarken gizli Wi-Fiye erişememiştim. Gizli Wi-Filere erişmek için ne yapmak gerekiyor.
Netctl config dosyasına
Kod:
Hidden=yes
eklemesi yapmanız lazım. Bence kurulum için ağınızı kısa bir süreliğine gizliden çıkarın.

Son düzenleme:
Detaylı rehber için elinize sağlık. cfdisk'in UEFI desteklemediğini duymuştum, onun yerine cgdisk kullanılıyordu. Yine de çok kapsamlı olmuş, teşekkürler.

Detaylı rehber için elinize sağlık. cfdisk'in UEFI desteklemediğini duymuştum, onun yerine cgdisk kullanılıyordu. Yine de çok kapsamlı olmuş, teşekkürler.
Hiçbir sıkıntı yapmıyor kendi bilgisayarıma da zamanında böyle kurulum yapmıştım.

Grub-install komutunda bootloader-id parametresinin başında tek - kullanmışsınız onun dışında bir hata göremedim güzel rehber elinize sağlık.
Evet onu fark etmiştim, mağlesef de üzerinden zaman geçtiği için değiştiremiyorum fakat fotoğraf olduğu için anlaşılabileceğini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…