• Duygusal bir şey yazmayacağım. Technopat'ı bu sefer bırakıyorum. Ama 1 Nisan şakası değil. Saçma banlar ve 6 saat önce yazılan konunun daha yeni yalanlanması sonucunda ban yeme olaylarının olmadığı bir foruma gideceğim. Hepinize teşekkür ediyorum. Hoşça kalın.
  Ya moderatör hocalarım bana inat mı onaylamıyorsunuz konularımı? Hani görmediniz diyelim de, görüyorsunuz da. Rica ediyorum biraz adaletli davranın. Bir onaylamıyorsunuz konumu. Ne yaptım ben size ya?

  1617947695364.png
  Bir yandan durumu sadece 3 kişinin gördüğüne yanıyor, bir yandan mesajım aşırı cringe bir şekilde ortada kalıyor, bir yandan @Emre C hocamın içinden anneme sövdüğünü hissediyordum. Çok kötü bir duyguydu. Özür dilerim Technopat.
  Biraz ani bir karar aldım ama benim için en iyisi bu. Bir süreliğine forumu bırakacağım. Arada girebilirim tekrar ama aynı sıklıkta giremeyeceğim artık. Üzgünüm. Hiç istemiyorum forumu bırakmayı ama, ancak böyle yapabiliyorum. Elimden bir şey gelmiyor. Teşekkür ederim. Hepinizin bana katkısı oldu. Umarım ben de size yardımcı olmuşumdur. En yakın zamanda geri döneceğim. Lütfen bekleyin beni. Hoşça kalın.
  Ya @Samotne Ciasteczka hocam arkada Mahmut Tuncer - Bakkal Amca dinliyordum, biraz Sosyal'de gezeyim dedim. Sonra siz aklıma geldiniz, nedenini sormayın hiçbir fikrim yok. :D Sosyal'de hiç aktif değildiniz, profil fotoğrafınızı da görünce merak ettim. Sonra bıraktığınızı gördüm. Bir de bayağı duygusal bir mesaj yazmışsınız, ona ne gerek vardı hocam ya. :D (Devamı altta, 420 karakter fazla gelmiş.)
  Eminim benim forumda olduğumdan haberiniz bile yoktur ama niyeyse size hayranlık duyuyorum. Gitmeniz cidden üzdü. Cidden nedenini bilmiyorum ama gitmenize bayağı üzüldüm. Bir de arkada Mahmut Tuncer olunca ikiye katlandı. Eminim ki kara listenizde de arkadaş listenizde de yoktum ama, sizi çok seviyordum. Yolunuz açık olsun hocam. Her zaman sizi Sosyal'de bekleyeceğiz.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı