Arch Linux Lutris LoL açılmıyor

Biz oyunla ilgili kısmı bayağı hallettik. RDR2'yi bile açtık. Tüm oyunlar açılıyor bu paketlerle. Siz yapmak isterseniz elbette karışamam ama hani hazırda var. Epey uğraştıydık birkaç hafta paketler ve oyunları çalıştırmak için. Başardık en son. Zamanınızı kaybetmenizi elbet istemem bir insan olarak.

@EldrithcWraith hocam bu arada AMD GPU için birkaç komplike paket buldum sanırsam.

Eğer bu paketler işe yaramazsa AMD versiyonları var galiba birkaç tanesinin. Onları kurmanız gerekebilir. Dilerseniz ben de atabilirim.
Atar mısınız? Çalışmazsa denerim. O kadar garip bir sistem var ki sanırım pacman lutris kurulum esnasında sadece lutrisi kuruyor.

Bu arada amdvlk ve vulkan-radeon aynı anda kesinlikle çalışmıyor, haberiniz olsun. Rehbere ekleyin isterseniz. AMDGPU diyince aklıma geldi bir an :D.

Atar mısınız? Çalışmazsa denerim. O kadar garip bir sistem var ki sanırım pacman lutris kurulum esnasında sadece lutrisi kuruyor.

Bu arada amdvlk ve vulkan-radeon aynı anda kesinlikle çalışmıyor, haberiniz olsun. Rehbere ekleyin isterseniz. AMDGPU diyince aklıma geldi bir an :D.
Lutris konusunda evet. Zaten diğer paketler de AUR'da. Onları kendiniz kurmalısınız ancak Chaotic AUR ile. Benzeri Wine'da hatta Steam'de bile var.

Siz o paketlerden haberdarsanız zaten benim atacağım paketlerden de haberdarsınızdır hocam. Kernelginarın rehberinde tam hali var sanırsam orada buldum dediğim çoğu paketi.

Rehbere eklerdim de hocam, rehber zaten İntel ve NVIDIA bazlı. Siz de dilerseniz AMD halini yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı